فهرست

دردسر بازیکنان استقلال؛ حق با مظلومی است یا کی‌روش؟

آی اسپورت - باشگاه استقلال در زمان حضور مربیگری امیر قلعه‌نویی در این تیم، اختلافات زیادی با تیم ملی و کارلوس کی روش داشت. دعوت تعداد زیادی از بازیکنان این تیم به تیم ملی باعث به هم ریختن برنامه‌های قلعه‌نویی می شد و همین موضوع باعث بروز مجادلاتی بین دو طرف می‌شد. با آمدن پرویز مظلومی پیش بینی می شد این اختلاف از بین برود اما هنوز مشکلات حل نشده است. بعد از ماجرای دعوت نشدن سید مهدی رحمتی به تیم ملی؛ حالا تعطیلی چند روزه لیگ است که محل اختلاف دو سرمربی شده است.
پرویز مظلومی گفته است که برای پیروزی بر گوام لازم نیست لیگ 20 روز تعطیل شود و اگر بازیکنان شب بازی هم دور هم جمع شوند می‌توانند 5 گل به این تیم بزنند. حالا بازیکنان استقلال که به اردوی تیم ملی می‌روند در موقعیت عجیبی قرار می‌گیرند. درست مثل زمانیکه قلعه نویی در استقلال بود. بازیکنان نمی‌دانستند در ماجرای این اختلافات طرف چه کسی را بگیرند. البته اغلب در عمل طرف کی‌روش را می‌گرفتند و همین موضوع باعث دلخوری شدید قلعه نویی از ملی پوشان می‌شد. الان هم دقیقا همین اتفاق در حال رخ دادن است. خبرنگاران از خسرو حیدری درباره اظهار نظر مظلومی پرسیده‌اند و او هم پاسخ داده است:«‌ هرکسی نظر خاص خودش را دارد. مظلومی هم نظر خودش را گفته است. ولی ما برای هر بازی در اردو جمع می شویم تا به یک هماهنگی خوب برسیم. انشاالله یک هماهنگی خوب بین تیم ملی و باشگاه ها به وجود بیاید که هیچ کدام متضرر نشود.»
کاملا روشن است که حیدری طوری جواب داده که نه سیخ بسوزد و نه کباب. اما این وضعیت نمی‌تواند تا ابد ادامه داشته باشد. باید دید در آینده برخورد پرویز مظلومی با این ماجرا چطور خواهد بود. آیا او هم مثل قلعه نویی ملی‌پوشانش را متهم به کم‌کاری می‌کند یا گناهی را متوجه آنان نخواهد دانست!

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-08 12:54:36
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۴۶
واسه جام ملت ها پنجاه روز لیگ رو تعطیل کردن و بازیکنا رو در اختیارش گذاشتن ولی وقتی بازم مثل همیشه نتیجه نگرفت گفت گفت امکانات نداشتیم و از زمین و زمان طلبکار بود
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۴۶
واسه جام ملت ها پنجاه روز لیگ رو تعطیل کردن و بازیکنا رو در اختیارش گذاشتن ولی وقتی بازم مثل همیشه نتیجه نگرفت گفت گفت امکانات نداشتیم و از زمین و زمان طلبکار بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر