فهرست
معینی: کرار باج می خواهد؛ پییچ هم مثل اوست
معینی: کرار باج می خواهد؛ پییچ هم مثل اوست

معینی: کرار باج می خواهد؛ پییچ هم مثل اوست

آی اسپورت - مسعود معینی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال یکی از مخالفان سرسخت ماندن کرار جاسم در استقلال است. او معتقد است که کرار برای استقلال چیزی جز دردسر ندارد و باید برود. نظرات معینی درباره بازیکنان خارجی استقلال در گفتگو با کاپ جالب است:
جاسم کرار
چرا مظلومی اینهمه اصرار می کند که کرار در استقلال بماند؟ مگر او برای استقلال بازی کرده است؟ چرا اصرار می کند این بازیکن غیر از حاشیه و جار و جنجال و گذاشتن اثر سوء روی کل تیم هیچ فایده ای نداشته در استقلال بماند؟ مدیر باشگاه باید کاملا موضعش را مشخص کند. یک روز در جمع افرادی صحبت می کند که حاضر به حضور کرار در استقلال نیستند و اصرار دارد که او باید اخراج شود و یک روز دیگر مثل حالا خواهان برگرداندن اوست. اگر افشارزاده به مصاحبه آخر کرار توجه می کند و می گوید که کرار باید بماند این نکته را نباید فراموش کند که توبه گرگ مرگ است. مگر در دفعات قبل که اشتباهات مشابه مرتکب می شد عذرخواهی نمی کرد. صدبار دیگر هم عذرخواهی کند باز هم همین است. او نه در تمرینات شرکت می کند و نه در مسابقه ای برای استقلال مفید بوده است. سابقه اش هم در تراکتورسازی روشن است. فصل پیش امیر قلعه نویی با آن قدرتش را آزار می داد و ضرر و زیان جبران ناپذیری به استقلال زد. امثال جابر انصاری در استقلال و یا در تیم های لیگ آزادگان و حتی تیم پایه باشگاه خودمان کم نیستند. این بازیکن جای یک نفر را اشغال کرده و در استقلال تبدیل به یک آدم باج خواه شده. فکر می کند چون کرار است می تواند هر روز یک کاری برای باشگاه به وجود بیاورد. امیدوارم روزی برسد که از دست این بازیکن خلاص شویم.
پروپیچ
امسال در ارتباط با آوردن بازیکن خارجی فصل بدی را داشتیم. هم از نظر فنی ضرر کردیم و هم مالی. ریوالدو که به آن شکل آمد و تاحالا 500 میلیون تومان ضرر به باشگاه زده اند. پروپیچ هم به همان شکل. من وقتی سی دی های فیلم بازی پروپیچ را دیدم واقعا بازیکن قابل قبولی بود. ولی گفتم که کادر فنی باید حضورش را تایید کند. ولی وقتی وارد تیم شد دیدید که یک بازیکن پیر است که تحرکی هم ندارد. 80 هزار دلار هم تا به حال به او پرداخت کرده ایم.
هرایر مگویان
یک نمونه خیلی خوب از بازیکنان خارجی حال حاضر لیگ برترمان همین مدافع ارمنستانی استقلال است. مگویان بازیکن منضبط، فداکار و در اختیار تیم است. نه حاشیه ای برای کسی ایجاد می کند، نه مقابل کادر فنی می ایستد، نه از نیمکت نشینی گله ای دارد و نه به بی پولی باشگاه اعتراض کرده. هر زمان هم که بازی می کند جزو بهترین های تیم است. قبلا ادینیهو هم در لیگ ایران چنین شرایطی را داشت که در تیم های دیگر بازی می کرد.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-08 12:51:55
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۱۶
از نظر تو هر کی سرش رو بندازه پایین خوبه!
خوب مردک از اون ور دنیا پا شده اومده واسه عشق به پیراهن که نیومده واسه پولش اومده تو پولش رو به موقع بده اگه بد بود اون وقت حرف بزن
Danial
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
صحبت اقا رو میخوانی فکر میکنی داره راجع به استخدام برده صحبت میکنه. بزرگترین حاشیه ساز ها خود باشگاه ها هستند از جمله استقلال و ریشه تمام این حاشیه ها مسائل مالی هست. باشگاه استقلال چقدر به تعهداتش به موقع عمل کرده ؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر