فهرست
تعریف و تمجید حبیب کاشانی از برهانی در حضور مظلومی
تعریف و تمجید حبیب کاشانی از برهانی در حضور مظلومی

تعریف و تمجید حبیب کاشانی از برهانی در حضور مظلومی

آی اسپورت - حبیب کاشانی سه شنبه شب هفته گذشته همراه علی ضیا به اردوی استقلال رفت تا غائله به راه افتاده برای داربی را رتق و فتق کند اما حضور مدیرعامل محبوب سابق پرسپولیسی ها در اردوی استقلال که اتفاقا برای جذب چند مهره این تیم هم اقداماتی در حد مذاکرات سرپایی در کارنامه کاری اش انجام داده بود با یک دیدار از قبل پیش بینی نشده همراه بود.
در یک ساعتی که حبیب کاشانی در اردوی استقلالی ها حضور پیدا کرده بود پس از پایان مراسم مورد نظر و آشتی کنان مظلومی و ضیا، آرش برهانی هم جلو رفت تا ضمن دیدار با مدیرعامل اسبق پرسپولیس ختم به خیر شدن آن ماجرا را به علی ضیا و مظلومی تبریک بگوید.
دومین گلزن تاریخ لیگ برتر که در استقلال رتبه نخست این عنوان را داراست و برترین گلزن تاریخ باشگاهش محسوب می شود وقتی به محل استقرار حبیب کاشانی و پرویز مظلومی می رسد با استقبال مدیرعامل اسبق پرسپولیس مواجه می شود. مواجهه این بازیکن با سرمربی اش و کاشانی سبب شد تا مکالماتی بین آنها رد و بدل شود که در نوع خود، به ویژه در حضور پرویز مظلومی جالب توجه بود.
حبیب کاشانی با دیدن آرش خیلی سریع به یاد سال 1386 می افتد. فصل نقل و انتقالات (لیگ برتر 87-86) که حبیب کاشانی برای بستن تیم با بازیکنان پرسپولیس یا دیگر تیم ها وارد مذاکرات مستقیم یا غیر مستقیم می شد. کاشانی در حضور مظلومی به وی یادآوری می کند:«سال 86 که در حال بستن تیم بودم آرش برهانی هم یکی از مهره های مدنظرم بود و اتفاقا با او هم حرف زدم و خیلی هم تلاش کردم که آرش را به پرسپولیس ببرم ولی این "آقا آرش" من و پرسپولیس را پیچاند.»
برهانی با شنیدن این مطلب از زبان کاشانی در واکنش به اصطلاح پایانی بکار برده شده درباره رفتار آن زمانش می گوید:« من آن زمان هم در مصاحبه هایم اعلام کردم که به خاطر ناصر حجازی و حاج آقا فتح اله زاده از استقلال جدا نشدم و بحث "پیچاندن" در کار نبود. دلیل آن را در مصاحبه هایم گفتم و همه متوجه شدند که من تا چه اندازه به استقلال پایبند هستم.»
حبیب کاشانی هم که این جمله را از زبان آرش می شنود حرفش را تأیید می کند و می گوید :«درست است ولی نباید از تلاش های علی فتح له زاده هم گذشت که خیلی برای حفظ کردن آرش در استقلال تلاش کرد.» برهانی هم این موضوع را تأیید کرد که علی فتح اله زاده تا چه اندازه کمک کرد تا آرش در استقلال بماند. پس از آن حبیب کاشانی، مدیرعامل اسبق پرسپولیس اشاره ای به دوری آرش از ترکیب این روزهای استقلال می کند و به پرویز مظلومی می گوید:« آرش برترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال است ولی هرگز در حد و اندازه ای که باید و شاید از او تجلیل و تقدیر صورت نگرفته و قدرش را ندانسته اید. اگر او پرسپولیسی بود و 9 سال برای پرسپولیس توپ می زد و آمار گلزنی اش در لیگ و باشگاه این بود الان برای هواداران یکی از اسطوره ها محسوب می شد. ضمن اینکه آرش از نظر اخلاقی هم یکی از بازیکنان نمونه فوتبال ماست که همیشه او را دوست داشته ام.»
در تمام آن مدت پرویز مظلومی که این هفته ها خیلی به آرش برهانی اعتماد ندارد و او را در ترکیب استقلال جای نمی دهد شنونده این مکالمات بود و با لبخند و حرکت سر، صحبت های مدیرعامل اسبق پرسپولیس را تأیید می کرد.

منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2015-11-08 13:10:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر