فهرست

تمرین رئال؛ غیبت بنزما، حضور زیدان کوچک

آی اسپورت- اولین جلسه تمرینی پس از بازی با مالاگا بیشتر ازاینکه تحت تاثیررقیب بعدی :شالکه باشد ، تحت تاثیر مصدومیت بنزما بود.ضمن اینکه تمرین کردن پسرزین الدین زیدان، لوکا زیدان با تیم اول و در کنار بزرگان رئال مادرید نیز جالب توجه بود.

رئال مادرید روز یکشنبه و پس از دفاع از صدرنشینی خود در مقابل مالاگا ، تمرینات خود را از سر گرفت.اگرچه اکثر بازیکنانی که در زمین مالاگا به میدان رفته بودند در تمرین حاضر بودند، اتفاق جالب توجه حضور لوکا زیدان 16 ساله پسر زین الدین زیدان در تمرین بود.لوکا دروازه بان اول تیم جوانان رئال مادرید است.انچلوتی همراه 9 فوتبالیست که به انها ایارامندی و خسه که در نیمه دوم به بازی گرفته شده بودند نیز اضافه شدند ، تمرین را اغاز کرد.درادامه دروازه بانها و نیز خسوس ،لوکا زیدان ، کوئنترائو ، راموس ، ناچو ، کاسمیرو و موراتا به بقیه ملحق شدند.

رئال مادرید امروز نیز با حضور تمام بازیکنان تاثیرگذار خود منهای بنزما خود را برای بازی برگشت با شالکه اماده می کتد. این بازی روز سه شنبه ساعت 11.15شب اغاز خواهد شد. با نتیجه ای که در بازی رفت حاصل شده است و با پیروزی قاطعانه 6-1 بنظر کار صعود تمام شده است و شالکه فقط برای بازیابی شخصیت و اعاده حیثیت قدم به این مسابقه می گذارد.

در حالیکه سامی خدیرا و اربلوا مراحل درمان مصدومیت خود را زیر نظر کادر پزشکی باشگاه ادامه می دهند ، کریم بنزما که به دلیل برخورد با رونالدو در نیمه اول بازی با مالاگا از ناحیه عضله ران پا مصدوم شد مهمان جدید تیم پزشکی رئال مادرید است.مسلما حضور کریم در بازی با شالکه بسیار تردید امیز است اما راموس که در بازی با مالاگا محروم بود بار دیگر به ترکیب اضافه می شود. تمرینات رئال مادرید امروز دوشنبه از ساعت 1.30 ظهر در مجموعه ورزشی والدبسه اغاز می شود تا بازیکنان خود را برای بازی مقابل شالکه اماده کنند.سپس انچلوتی برای مصاحبه مطبوعاتی قبل از بازی به کنفرانس خبری خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2014-03-17 14:08:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر