فهرست
عجیب ترین کمک مربیان لیگ را بشناسید
عجیب ترین کمک مربیان لیگ را بشناسید

عجیب ترین کمک مربیان لیگ را بشناسید

آی اسپورت - تعدادی از کمک مربیان حاضر در لیگ برتر ارقامی را برای ثبت قرارداد خود تعیین کردند که حتی بیشتر از رقم قرارداد برخی سرمربیان است. البته لازم به ذکر است که این ارقام در سایت رسمی سازمان لیگ قید شده است. مجتبی حسینی 450 میلیون تومان؛ یار غار یحیی یکی از کمک مربیان مطرح حاضر در لیگ برتر که در ابتدای لیگ پانزدهم زمزمه های سرمربیگری اش در یکی دو تیم لیگ برتری نیز به گوش می رسید این فصل نیز دستیار یحیی گل محمدی باقی ماند، وی که سال هاست به همراه گل محمدی فعالیت می کند رقم 450 میلیون تومان را در قرارداد خود قید کرده است، این در حالی است که شخص گل محمدی به عنوان گرانترین مربی ایرانی حاضر در لیگ برتر محسوب می شود، بنابراین نفر اول و دوم کادرفنی ذوبی ها یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان آب خورده است.

احمد سجادی 400 میلیون تومان؛ گران قیمت ترین مربی دروازه بانی مربی دروازه بان های تیم سپاهان که بدون شک گران ترین مربی در این زمینه است هنوز مشخص نیست پس از کنار رفتن حسین فرکی سرکار خود خواهد ماند یا خیر. وی نیز از مربیانی است که سابقه همکاری طولانی مدتی را با سرمربی خود دارد و به همراه فرکی در تیم های نفت، فولاد و سپاهان حضور داشته است. با توجه به رقم یک میلیارد و دویست میلیونی فرکی، این نیمکت نیز یکی از گران ترین نیمکت های مربیگری در لیگ برتر است.

مصطفی قنبرپور 400 میلیون تومان؛ نفر سوم نیمکت سرخ پوشان قنبرپور یکی از کمک مربیان گران قیمت برانکو در تیم پرسپولیس محسوب می شود، وی که حضورش روی نیمکت پرسپولیسی ها مهمترین سابقه دوران مربیگری اش محسوب می شود یکی از مربیانی است که به همراه پانادیچ ها، باقری و البته برانکو ایوانکوویچ یکی از سنگین ترین نیمکت های تیم های لیگ برتری را تشکیل می دهند.

آندری پانادیچ 300 میلیون تومان؛ یکی از دو برادر کمک اول برانکو که قبل از آمدن وی نیز در یک بازی به عنوان نفر اول نیمکت سرخ ها این تیم را هدایت کرد این روزها به همراه برادر خود (مربی دروازه بان های پرسپولیس) کمک های اصلی سرمربی کروات محسوب می شود. این ارقام در حالی مطرح شده است که رقم قرارداد برانکو برای یک فصل 607 میلیون تومان قید شده است.

نناد نیکولیچ 390 میلیون تومان؛ یکی از سه ضلع کروات فولاد سرمربی سابق تیم ملی امید ایران که این روزها به عنوان اولین کمک اسکوچیچ محسوب می شود با توجه به رقم قرارداد دراگان اسکوچیچ، رقم قرارداد درشتی را در قرارداد خود قید کرده است، البته با توجه به اینکه قرارداد این مربی احتمالا به دلار بسته شده است این رقم زیاد عجیب به نظر نمی رسد.

کرونو ملاد رندولیچ 390 میلیون تومان؛ دومین دوضلع کروات فولاد دومین کمک اسکوچیچ نیز بدون تفاوت با کمک اول وی، همان رقم قرارداد 390 میلیون تومان را در قرارداد خود ثبت کرده است تا با رقم یک میلیارد و پانصد میلیونی دراگان و دو رقم 390 میلیونی شاهد مبلغ عجیبی در قرارداد این سه مربی فولاد انتهای جدولی باشیم.

علی اکبر دارستانی 365 میلیون تومان؛ بدنساز گران این مربی که روزگاری با حسین فرکی در تیم فولاد همکاری می کرد، برای لیگ پانزدهم به نفت پیوست و نام خود را به عنوان گران ترین مربی بدنساز حاضر در لیگ برتر مطرح کرد. این رقم در حالی مطرح شده است که مبلغ قرارداد سرمربی نفتی ها یعنی علی رضا منصوریان 437 میلیون تومان قید شده است.

مجید صالح 350 میلیون تومان؛ بازگشت به استقلال با قیمت بالاتر مربی آبی ها که روزگاری به همراه امیر قلعه نویی روی نیمکت این تیم می نشست، از ابتدای لیگ پانزدهم با جدایی از کادرفنی امیدها به جمع آبی پوشان پیوست و نام خود را به عنوان یکی از گران ترین کمک مربیان حال حاضر مطرح کرد. وی با این رقم، نصف مبلغ قرارداد پرویز مظلومی را دریافت می کند.

ژلکو میاچ 327 میلیون تومان؛ باز هم به همراه علی دایی مربی کرواتی که سال هاست با علی دایی همکاری می کند در صبا نیز به همکاری خود ادامه داد و از آن دسته کمک مربیانی محسوب می شود که همیشه به این سرمربی است. میاچ در حالی که قرارداد خود را یک میلیارد قید است با این مبلغ به عضویت صبایی ها درآمده است.

محمد قدیربحری 300 میلیون تومان؛ یار همیشگی ملوان کمک مربی که در این سال ها روی نیمکت انزلی چی ها نشسته است در ابتدای فصل به همراه امیر قلعه نویی و بعد از آن به همراه حمید استیلی به همراه ملوانی ها بوده است و به نسبت مبلغ قرارداد خود نیز یکی از کمک مربیان گران قیمت لیگ محسوب می شود، این در حالی است که مبلغ قرارداد حمید استیلی هشتصد میلیون تومان ثبت شده است.منبع: ورزش سه
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-08 13:47:40
نظر دهید

۱ نظر
میلاد...
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۰۷
بعد باید پایه حقوقی یه نفر 700 هزار تومن باشه، انصافه؟ شما بگین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر