فهرست
ادعای مدیر تراکتور: با بختیار صحبت کردم، تمایل دارد بماند
ادعای مدیر تراکتور: با بختیار صحبت کردم، تمایل دارد بماند

ادعای مدیر تراکتور: با بختیار صحبت کردم، تمایل دارد بماند

ای اسپورت- با وجود این که همه جا درباره جدایی بختیار رحمانی از تراکتورسازی در نیم‌فصل صحبت می‌شود، مدیرعامل تراکتورسازان در گفت‌وگو با مهر تاکید دارد این بازیکن را تا پایان فصل در تبریز حفظ خواهد کرد.
مشکلات تونی: دغدغه سرمربی تیم حفظ بازیکنان سرباز است تا روند زحمات کادر فنی دچار خلل نشود. البته در چند هفته گذشته صحبت‌های ضد و نقیض زیادی درباره سربازهای تراکتورسازی مطرح شده است که ممکن است به فلان تیم بروند یا به فلان باشگاه بپیوندند. با این حال در مجموعه تراکتورسازی این صحبت‌ها نیست و سربازها دوست دارند در تبریز بمانند.
مخالفت باشگاه صبا برای ماندن فرید بهزادی کریمی در تراکتورسازی و بازگشت این بازیکن به تیم صبا: ما صحبت‌هایی در اینباره داشتیم. یکی از مشکلات ما همین است که بعضی از بازیکنان باید به تیم خود برگردند.
وضعیت بختیار رحمانی و گفته می‌شود این بازیکن با باشگاه‌هایی مثل استقلال مذاکره کرده و به زودی از تراکتورسازی جدا خواهد شد: من با بختیار صحبت کردم. او خودش تمایل دارد در تراکتور بماند. خود بختیار مذاکره با باشگاه‌های دیگر را تکذیب می‌کند. به هر حال این بازیکن فعلا سرباز است و تا الان اتفاق خاصی نیفتاده است.
 آیا بختیار رحمانی «کسری خدمت» دارد؟ بعضی‌ها می‌توانند به خاطر حضور اعضای خانواده خود در جبهه از مزایایی استفاده کنند ولی تا الان که بحثی در اینباره هم صورت نگرفته است.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-11-08 15:23:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر