فهرست
خسرو: مظلومی علیه کی‌روش، نظر خودش را گفته!
خسرو: مظلومی علیه کی‌روش، نظر خودش را گفته!

خسرو: مظلومی علیه کی‌روش، نظر خودش را گفته!

آی اسپورت- خسرو حیدری پیش از آغاز تمرین تیم ملی در خصوص شرایط اردو به قدس آنلاین گفت: چند روزی است که تمرینات را انجام داده‌ایم و لژیونرها نیز یکی یکی به ما اضافه می‌شوند تا بتوانیم دو بازی مقابل ترکمنستان و گوام را با شرایط خوبی پشت سر بگذاریم. 6 امتیاز این دو بازی می‌خواهیم چون اکنون عمان با 3 امتیاز نسبت به ما در صدر جدول قرار دارد و باید صدر جدول را پس بگیریم هر چند آنها یک بازی از ما بیشتر انجام داده‌اند.

 پرویز مظلومی اعلام کرده بازیکنان ایران حتی اگر شب قبل از بازی با گوام و ترکمستان دور هم جمع شوند می‌توانند به پیروزی برسند و نیازی به برگزاری اردوی 10 روزه نیست: هر کسی نظر خودش را دارد و مظلومی نیز نظر خودش را گفته اما ما برای هر بازی اردویی را تشکیل می‌دهیم و دور هم جمع می‌شویم تا به هماهنگی برسیم. امیدواریم شرایطی به‌ وجود بیاید و تعاملی بین باشگاه‌ها و تیم ملی ایجاد شود که هم تیم ملی و هم باشگاه‌ها از این شرایط سود ببرند.
 دیدار مقابل ترکمنستان: در بازی اول دور مقدمات جام جهانی به مصاف ترکمنستان رفتیم و نتوانستیم این تیم را شکست دهیم. البته در آنجا زمین چمن مناسبی وجود نداشت و فکر می‌کنم در ورزشگاه آزادی و با کمک هواداران بتوانیم یک پیروزی خوب را مقابل ترکمنستان به دست بیاوریم.
تیم ملی مقابل گوام هم کار سختی خواهد داشت و علاوه بر مشکلات سفر در زمین چمن مصنوعی بازی کند: تاکنون هیچ تیمی در گوام نتوانسته برنده شود حتی تیم خوب عمان هم مقابل این تیم مساوی کرد و امیدوارم ویزای بازیکنان ما هم برسد تا بتوانیم با تیم کامل به گوام برویم. در زمین چمن مصنوعی نیز گوامی‌ها عادت دارند بازی کنند اما تیم‌های دیگر عادت ندارند و مطمئنا کار سختی خواهد بود.
 کی‌روش در حال حاضر به بازیکنان جوان میدان می‌دهد. این مسئله باعث نمی‌شود جایگاه این بازیکن در تیم ملی از دست برود؟ بعد از جام ملت‌ها کی‌روش شروع به تغییرات در تیم ملی کرد و 4،5 بازیکن با تجربه نیز از تیم رفته‌اند و سایر بازیکنان جوان هستند اما فرقی ندارد که چه کسی در تیم ملی بازی کند و مهم نتیجه گرفتن ایران و صعود به جام جهانی است.

کد: 9411
     
آی اسپورت
2015-11-08 17:34:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر