فهرست
گزارش تصویری: در تمرین امروز تیم ملی چه گذشت؟
گزارش تصویری: در تمرین امروز تیم ملی چه گذشت؟

گزارش تصویری: در تمرین امروز تیم ملی چه گذشت؟

آی‌اسپورت- تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در حالی آغاز شد که اعضای کادر فنی تیم ملی امروز با لباس‌های مختلف در تمرین حضور داشتند، در این تمرین سرمربی تیم ملی لباس آبی‌رنگ به تن کرده بود، مارکار آقاجانیان با لباس بنفش بازیکنان را زیرنظر داشت، سایر اعضای کادر فنی لباس‌های قرمز، طوسی و مشکی رنگ به تن داشتند.

* بازیکنان در ابتدا با دویدن دور زمین بدن‌های خود را گرم کردند و سپس به تمرینات کششی پرداختند. استارت‌های کوتاه و بلند بخش بعدی تمرین بود که بازیکنان به صورت ضربدری دور نیزه‌هایی که روی زمین قرار داده شده بود، این تمرین را انجام دادند.* سپس در سه دسته زرد، قرمز و سبز به انجام تمرینات تاکتیکی پرداختند. این تمرینات به این شکل بود که هافبک‌های تهاجمی و مهاجمان رودرروی مدافعان و هافبک‌های دفاعی تیم ملی وظیفه حمل توپ را داشتند که این تمرین همراه با مکث بود. به این شکل که پس از حمله مهاجمان به سمت دروازه مکثی کوتاه بین همه بازیکنان شکل می‌گرفت و سپس برنامه بعدی تمرین دنبال می‌شد. در این بخش از تمرین اشکان دژاگه و کمال کامیابی‌نیا ارسال توپ از جناحین به روی دروازه‌ها را برعهده داشتند.
* در تمرین تاکتیکی که دروازه بان ها نیز به آن اضافه شده بودند جای دروازه‌بان‌های تیم ملی به نوبت تغییر می‌کرد تا همه دروازه‌بان‌ها فرصت خودنمایی داشته باشند.تمرین تاکتیکی و ویژه کارلوس کی‌روش برای بازیکنان تا ساعت 12:15 ادامه داشت و پس از آن تمام بازیکنان تیم ملی به نیمه جنوبی زمین آمده و به دو گروه سفید و قرمز تقسیم شدند. در این بخش کی‌روش دو مهاجم را بین مدافعان و هافبک‌های دفاعی قرار داده بود که مدافعان و هافبک‌های کناری وظیفه حرکت‌های ترکیبی و ارسال روی دروازه را داشتند.

کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-11-08 15:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر