فهرست

آلوس درفکر جدایی از بارسلونا

آی اسپورت- دانی آلوس مدافع برزیلی بارسلونا قصد دارد تا در پایان رقابت های این فصل از بارسا جدا شود و سران باشگاه کاتالان هم امیدوارند تا بتوانند با فروش او مبلغ خوبی را به جیب بزنند. البته این روزها طرفین کمی به خود استراحت داده اند تا ببینند روند بازار چطور دنبال می شود

آلوس چندین سال است که برای بارسا بازی می کند و به خوبی با مکانیزم درونی باشگاه آشناست. او قصد دارد تا چالش جدیدی را آغاز کند و می داند که شرایط کنونی اش به نحوی است که حالا زمان بستن آخرین قرارداد بزرگ ومهم کارنامه ورزشی اش است واز همین رو قصد دارد تا سرمایه گذاری اقتصادی بزرگی انجام دهد؛ درها هم به روی او باز است و باید منتظر خداحافظی او از تیم کاتالان باشیم. البته آلوس حاضر نیست با هر قیمتی بارسا را ترک کند و قصد پیوستن به تیم هایی که برای جام قهرمانی نمی جنگند را هم ندارد. او می داند که قراردادش با تیم کاتالان در سال 2015 به پایان می رسد و تنها یک فصل زمان دارد تا تیم مناسبی را برای خود یافته یا منتظر پیشنهاد قابل قبولی بنشیند. از همین رو او از حالا دست به کار شده است.

روزنامه اسپورت در گزارش خود یادآوری کرده که سران بارسا در ماه ژانویه، شرایطی را مطرح کردند که درصورت محقق شدن آن و اگر آلوس شرایط ورزشی مناسب را داشت، قرارداد او را برای یک فصل دیگر تمدید کنند. یعنی اگر عملکرد آلوس در فصل آتی رضایت بخش باشد، سران بارسا حاضرند تا قرارداد او را تا سال 2016 تمدید کنند.
دراین میان نه آلوس و نه سران بارسلونا نمی خواهند که در طول رقابت های این فصل به مشکل یا اختلافی بخورند. خود آلوس درنظر دارد که تا پایان فصل به همین روند ادامه داده وبعد از آن به دنبال موفقیت های ورزشی دیگری باشد.در آن زمان است که آلوس می تواند به بررسی پیشنهادات دیافتی بپردازد و ببیند که آیا تیم های دیگر می توانند نظر مساعد سران بارسا را فراهم آورند یا نه.

سران باشگاه کاتالان هم امیدوارند که از فروش آلوس 20 میلیون یورو دریافت کنند. و از همین رو در تلاشند تا به هر نحوی شده، جدایی او در کمال آرامش و توافق و به خوبی و خوشی صورت بگیرد.
غزال زیاری
     
آی اسپورت
2014-03-17 14:13:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر