فهرست
غیررسمی: لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال شد
غیررسمی: لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال شد

غیررسمی: لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال شد

آی اسپورت- مدتی بعد از قطعی شدن جدایی اسلوبودان کواچ از تیم ملی والیبال ایران، مذاکره ها برای جانشینی او با دو گزینه در لهستان آغاز شد. هیچکدام از این دو مربی مدنظر فدراسیون ایران، لهستانی نیستند اما در شرایط فعلی هر دوی آن ها در لیگ این کشور حضور دارند. شاید بین آناستازی و لوزانو، نظر بیشتر مخاطبان فوتبال ایران به آناستازی نزدیک باشد اما ظاهرا فدراسیون والیبال ایران با لوزانو به توافق رسیده است. 
بر اساس گزارش نشریه معتبر گاتزتا دلو اسپورت، مدیران والیبال ایران با رائول لوزانوی آرژانتینی برای هدایت تیم ملی به توافق رسیده اند. این خبر البته هنوز از مجاری رسمی والیبال ایران تایید نشده اما به نظر می رسد صحت داشته باشد و به زودی لوزانو را در کنار سیچلو در تیم ملی والیبال ببینیم. 
سرمربی کوتاه قامت آرژانتینی بعد از 20 سال مربیگری در باشگاه های ایتالیا و آرژانتین. در دو مقطع سرمربی تیم ملی اسپانیا شد اما نقطه عطف کاری او‏‌، هدایت لهستان در سال 2005 بود. او که بعد از به دست آوردن نقره جهان با لهستان در این کشور محبوب شده بود، دو سال در تیم ملی آلمان مشغول به کار شد و باز هم به لهستان بازگشت تا این بار در باشگاه های این کشور مربیگری کند. کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-08 18:11:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر