فهرست
گزارش آماری: بازیکنایی که کی‌روش از دل لیگ بیرون کشید
گزارش آماری: بازیکنایی که کی‌روش از دل لیگ بیرون کشید

گزارش آماری: بازیکنایی که کی‌روش از دل لیگ بیرون کشید

آی‌اسپورت- با وجود این که هنوز هم خیلی از منتقدان کی‌روش عدم توجه او به لیگ را دلیلی بر انتقاد به او می‌دانند ولی سرمربی پرتغالی 14 بازیکن از لیست بیست و سه نفره را از لیگ برتر انتخاب کرده. او در این لیست نشان داده تا زمانی که طارمی و رضایی و بقیه بازیکنان لیگ در باشگاه‌شان بدرخشند، برای حضور در تیم ملی نیازی به لژیونر شدن هم ندارند. کی‌روش همچنان علاقه‌اش به اخباری و ترابی و کنعانی و پورقاز را هم پنهان نکرده و در روزهایی که در باشگاه‌شان خیلی هم روی فرم نیستند، در تیم ملی استعدادشان را شکوفا می‌کنند. نگاهی داریم به حضور بازیکنان لیگ که نشان می‌دهد کی‌روش خیلی هم به لیگ بی‌اعتماد نیست.
 
عزت‌الله پورقاز: مدافع انزلی‌چی‌ها در 707 دقیقه از لیگ امسال به میدان رفت که در هفت دیدار ملوان حضوری کامل داشت و این تیم در حضورِ او، از هفت بازی، چهار کلین‌شیت به ثبت رساند. البته ملوان در هر سه دیدار از چهار هفته اخیر که او را در ترکیب نداشت هم گلی را نخورده. پورقاز مقابل نفت تهران دو گل به ثمر رساند. او در بازی مقابل پدیده یک پنالتی به حریف تقدیم کرد و در طول لیگ سه بار هم با کارت زرد جریمه شد.
 
 


محمدحسین کنعانی: دفاع بیست‌ویک ساله ملوان دیگر پدیده لیست کی‌روش است. کنعانی در هر یازدهم دیدار این فصل حضور داشت که ملوان در هفت بازی گلی نخورده است. جالب است که او هنوز کارت زردی از داور نگرفته. کنعانی در دیدار مقابل نفت تهران، یک پنالتی هم به سود ملوان گرفت.
 
 


میثم مجیدی: مدافع اراکی استقلالی‌ها به غیر از دیدار مقابل تیم سابقش که یک نیمه در زمین حاضر بود، در سایر مسابقات حضوری کامل داشت. مجیدی گل سه امتیازی استقلال در اهواز را هم به ثمر رساند. میثم مقابل راه‌آهن یک پنالتی هم گرفت که در تصاویر آهسته مشخص شد بیشتر شیطنتش دخیل بود تا هوشِ او. مجیدی در دیدار مقابل پرسپولیس هم سومین کارت زرد فصلش را دریافت کرد.


 
کمال کامیابی‌نیا: هافبک جنگنده پرسپولیسی‌ها فقط شش دقیقه از لیگ پانزدهم را از دست داد. کمال از بهترین‌های لیگ امسال است که در سه کلین‌شیت پرسپولیس هم تاثیرگذاری زیادی داشت. کامیابی‌نیا دو بار هم با کارت زرد داور جریمه شد.
 


مهدی ترابی: همچنان عجیب‌ترین بازیکنِ دنیاست. او در 33 بازیِ باشگاهی فقط یک گل زده اما در پنج دیدار ملی، سه گل به ثمر رسانده. ترابی همچنان در دیدارهای سایپا حضوری نصفه و نیمه دارد اما دو پاس گل داده.


 
کاوه رضایی: پنجمین گلزنِ برتر لیگ، 715 دقیقه در لیگ پانزدهم به میدان رفت که دو پاس گل داد و چهار گل به ثمر رساند. رضایی بیست‌وسومین بازیکن دعوت شده در اردوی قبلی هم بود.
 

 
 کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-08 18:53:31
نظر دهید
۲ نظر
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۵
با این گزارش میشه به پیشکسوتها گفت دیگه زر نزنید
-
يكشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۳۶
قلعه نوعی هم سردارو کشف کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر