فهرست
خسرو حیدری: مقابل الجزیره محکوم به بردیم
خسرو حیدری: مقابل الجزیره محکوم به بردیم

خسرو حیدری: مقابل الجزیره محکوم به بردیم

آی اسپورت- خسرو حیدری درباره‌ی بازی فردای تیمش مقابل الجزیره امارات در مرحله‌ی گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: الجزیره جزو متمول‌ترین تیم‌های امارات است و هر ساله بازیکنان و مربیان بزرگی از لیگ‌های معتبر اروپایی را به خدمت می‌گیرد. الان هم با دو برد صدر نشین 8 گروه بوده ولی همیشه مقابل ما شکست خورده است.

 

وی افزود: فردا با توجه به دو باختی که در بازیهای نخست به دست آوردیم محکوم به بردیم. در این راه همچنین نیاز به حمایت هواداران داریم. این را هم بگویم که امسال بازیکنان زیادی را در میانه راه از دست دادیم و به دلیل مصدومیت چند بازیکن کلیدی ترکیب کاملی نداشتیم. در بازی فردا هم تعدادی مصدوم داریم اما مصمم هستیم که با پیروزی زمین را ترک کنیم.

 

به نقل از ایسنا ، هافبک ملی پوش استقلال همچنین خاطر نشان کرد: اگر در حال حاضر با وجود بازیکنان مصدوم زیاد جزء مدعیان لیگ هستیم دلیلش عزم باشگاه و هواداران بوده است. ما برای بازی فردا نیز به حضور و حمایت هواداران نیاز داریم تا بتوانیم الجزیره را با شکست روبرو کنیم.

 

حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا می‌تواند مقابل الجزیره به میدان برود گفت: بعد از سپری کردن دوران مصدومیتم، تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشتم که در اینجا می‌خواهم از حمایت‌های کی‌روش و قلعه نویی که در این مدت سعی کردند به پایم فشار نیاورند تشکر کنم. من برای بازی فردا مشکلی ندارم و می‌توانم درخدمت استقلال باشم.

     
آی اسپورت
2014-03-17 14:25:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر