فهرست

ویدال: من والکسیس درکنار هم عالی هستیم

آی اسپورت- دو ستاره خط میانی یوونتوس آنقدرفوق العاده هستند که سران باشگاه های بزرگ اروپایی از هم اکنون تمرکزشان را برروی موضع گیری یووه دربازار نقل و انتقالات تابستانی قرارداده و منتظر سرنوشت این دو بازیکن هستند. ویدال و پوگبا، زیر ذره بین مقامات تیمهای ترازاول اروپا هستند و سران بینکونری این فرصت را دارند تا بعد از بررسی پیشنهادات متعدد دریافتی، درباره ستاره هایشان تصمیم گیری کنند. در مورد 2ستاره ای که می توانند لیدر هر تیمی در دنیای فوتبال باشند.

از همین رو سران باشگاه یوونتوس تصمیم گرفته اند تا قیمت ستاره های پرطرفدارانش را مشخص کنند. این درحالی است که آرتورو ویدال این روزها از تمایلش برای آغاز ماجراجویی جدیدی در خارج از ایتالیا درپایان این فصل صحبت کرده و این ستاره 26ساله و شیلیایی معتقد است که درشرایط ایده الی برای برداشتن گامی بلند در کارنامه ورزشی اش است و می خواهد به تیمی برود که دستمزدی به مراتب بهتر از اینها به او پرداخت کرده و بتواند برای قهرمانی در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا بجنگد.مدیران یووه هم با اطلاع از مشکلات پیش رو، امیدوارند تا دست کم بتوانند از این شرایط بهترین بهره را ببرند. سیاست اتخاذ شده توسط سران یووه بدین ترتیب است که راه هارا به روی ویدال بازگذاشته و قصد بررسی پیشنهادات را دارند.
فرناندو فلیسوویچ، مدیربرنامه های ویدال از ابتدای فصل گذشته پیشنهادات متعددی را دریافت کرده و تدریجا این پیشنهادات را روی میز می گذارد. از سوی دیگر پوگبا، دیگر ستاره یووه هم پیشنهادت خوبی را دریافت کرده و سران یوه با وجود مخالفتهایش برای جدایی این دو ستاره، در خلوت با بازیکنانشان مذاکره می کنند. روزنامه اسپورت کاتالونیا درگزارشی یادآوری کرده که سران بینکونری به ویدال اعلام کرده اند که فروشنده اند و حاضرند تا او را به قیمت 50 میلیون یورو به فروش برسانند.
اما تیمهای مختلفی هستند که حاضرند این مبلغ رابپردازند.یکی از این تیم ها بارسلوناست؛ تاتا بارها از مدیران ورزشی تیمش خواسته تا برای خرید یک بازیکن میانی که بتواند نقص های فیزیکی تیمش را جبران کند، دست به کار شوند. سرمربی آرژانتینی بارسا این را گفته وسوبی سارتا هم از این خواسته آگاه است و مدیربرنامه های ویدال هم در جریان این تمایل است. البته این پیشنهادها به همین جا خلاصه نمی شود وبا وجود تکذیب های اخیر کارلو آنچلوتی، سران باشگاه مادریدی هم برای خرید ویدال دست به کار شده اند. البته دیوید مویس هم تمایل زیادی دارد تا ویدال را در تیمش ببیند.
دراین میان بارسایی ها برتری جزئی ای برای جذب ویدال دارند. چرا که حضور الکسیس سانچس باعث می شود تا ویدال نیز دراین تیم احساس راحتی بیشتری کرده و تمایل بیشتری برای انتقال به بارسا داشته باشد.
دراین میان خود ویدال هم در گفتگو با رادیو کووپراتیووای شیلی گفته:« من و الکسیس مدتهاست که کنار هم بازی می کنیم و دوستی خیلی زیبایی داریم و وقتی درکنار هم هستیم، خوب کار می کنیم. »
غزال زیاری
     
آی اسپورت
2014-03-17 14:25:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر