فهرست
ونگر: کاسورلا نیمه هوشیار بود!
ونگر: کاسورلا نیمه هوشیار بود!

ونگر: کاسورلا نیمه هوشیار بود!

آی اسپورت – آرسن ونگر سرمربی آرسنال بعد از تساوی 1-1 تیمش در دربی شمال لندن مقابل تاتنهام، از وضعیت سانتی کاسورلا هافبک اسپانیایی تیمش گفت و اینکه این بازیکن بعداز بازی هم احساس «نیمه هوشیاری» داشت.
هری کین تیم تاتنهام را در ورزشگاه امارات در نیمه اول پیش انداخت. در نیمه دوم کایران گیبس که به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمده بود بازی را برای ارسنال به تساوی کشاند. تعویض کاسورلا در نیمه دوم، تعجب خیلی ها را برانگیخت اما آرسن ونگر از تصمیم خود دفاع کرد و گفت کاسورلا توانایی کافی برای ادامه بازی را نداشت: «بازی بسیار سخت و درگیرانه ای بود. کمی بدشانش هم بودیم چون نیمه اول را با سانتی کاسورلا بازی کردم که نیمه هوشیار بود.من او را بین دو نیمه تعویض کردم. نمی دانم چه اتفاقی برایش افتاده بود. قبل از بازی کاملا خوب بود اما وقتی به زمین رفت بچه ها می گفتند سرش گیج می رود.»
ونگر اعتراف کرد که نتیجه بازی عادلانه بوده اما گفت ژیرو مهاجم فرانسوی تیمش در جلوی دروازه حریف مثل همیشه زهردار نبوده: «از بعضی چیزها ناراحتم. ژیرو موقعیتهای خوبی در نیمه دوم داشت اما شاید از نظر خیلی ها این نتیجه منصفانه باشد. نبتاختن در این بازی خیلی مهم بود چون قبل از وقفه بازیهای ملی می توانست اثر منفی روی کار ما داشته باشد.»
     
آی اسپورت
2015-11-09 02:15:23
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر