فهرست
سویا 3 – رئال مادرید 2؛ اولین شکست فصل برای رئال مادرید
سویا 3 – رئال مادرید 2؛ اولین شکست فصل برای رئال مادرید

سویا 3 – رئال مادرید 2؛ اولین شکست فصل برای رئال مادرید

آی اسپورت – رئال مادرید اولین شکست این فصل خود را در ورزشگاه سانچس پیسخوان متحمل شد و با نتیجه 3-2 مقابل سویا شکست خورد.
این باخت هم به روند شکست ناپذیری شاگردان رافا بنیتس پایان داد و هم باعث شد این تیم در فاصله دو هفته مانده به ال کلاسیکو صدر جدول را به بارسلونا واگذار کند و با سه امتیاز کمتر از این تیم پا در نبرد حیثیتی فوتبال اسپانیا بگذارد. وضعیت رئال وقتی بدتر به نظر می رسد که بدانیم سرخیو راموس مدافع این تیم هم بعد از آنکه در نیمه اول این بازی برای تیمش گل زد، از ناحیه کتف مصدوم شد و از بازی بیرون رفت. بیرون رفتن راموس (و آمدن واران به جای او) در هم شکستن رئال مقابل سویا را به همراه داشت.
بعد از یک نمایش ضعیف مقابل پاری سن ژرمن که البته با برد 1-0 رئال همراه بود، حالا این شکست بیش از پیش توانایی های بنیتس و تیمش را زیر سئوال برده. راموس در دقیقه 22 با یک ضربه قیچی برگردان زیبا دروازه میزبان را باز کرد اما چیرو ایموبیله دقیقه 36 بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم اما سویا متحول شد و با گلهای بانگا و یورنته در دقایق 61 و 74 نتیجه را 3-1 کرد تا گل دقیقه 90 خامس رودریگس هم نتواند مانع شکست مادریدی ها در این بازی شود.
     
آی اسپورت
2015-11-09 02:29:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر