فهرست
حمودی هم نیم‌فصل رفتنی است/ تراکتور خالی می‌شود؟
حمودی هم نیم‌فصل رفتنی است/ تراکتور خالی می‌شود؟

حمودی هم نیم‌فصل رفتنی است/ تراکتور خالی می‌شود؟

آی اسپورت- علی حمودی هم از جمله بازیکنانی است که در نیم‌فصل مدت‌زمان سربازی‌اش به اتمام می‌رسد و احتمال جدایی او از تراکتورسازی وجود دارد. طی روزهای اخیر اخبار زیادی درباره بختیار رحمانی و جدایی او در نیم‌فصل به گوش می‌رسید. حالا علی حمودی هم از پایان سر بازی در نیم‌فصل و قرارداد باقیمانده‌اش با سپاهان می‌گوید.
حمودی امروز در گفتگو با فارس اعلام کرد: نیم‌فصل سربازی من به اتمام می‌رسد و یک سال و نیم دیگر با سپاهان قرارداد دارم. این مسئله که من در تراکتورسازی بمانم یا نه بستگی به توافق تراکتورسازی و سپاهان دارد. باید ببینیم این دو باشگاه چه تصمیمی می‌گیرند.
مدافع تراکتورسازی در رابطه با اینکه آیا مذاکراتی در این راستا صورت گرفته است عنوان کرد: باید تراکتورسازی با سپاهان مذاکره کند. اگر بتوانم به تراکتورسازی کمک کنم خوشحال می‌شوم که در این تیم بمانم و اگر هم تراکتورسازی نتوانست سپاهان را متقاعد کند با توجه به قراردادی که دارم باید در خدمت آن تیم باشم.
با توجه به وضعیتی که سپاهانی‌ها دارند و کمبود بازیکن در این تیم اصفهانی، بعید است که آنها با ادامه حضور حمودی در تیم تراکتورسازی موافقت کنند.

کد: 9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-09 12:15:57
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۱۹
حاشیه نساز آی اسپورت
ایـــران
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۵۳
تراکتور با بهره گیری از رانت " استفاده از بازیکنان سرباز " خود را ساخته پرداخته کرد و رقیبان را ضعیف و حالا نوبت خود آنها شده است.. دنیا دار مکافات است عزیزان..
تراختور
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۶:۵۳
شما ناراحت نباش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر