فهرست
نریمان جهان می‌رود یا می‌ماند؟ هیچ کس نمی‌داند
نریمان جهان می‌رود یا می‌ماند؟ هیچ کس نمی‌داند

نریمان جهان می‌رود یا می‌ماند؟ هیچ کس نمی‌داند

آی اسپورت - موضوع جدایی یا عدم جدایی سامان نریمان جهان از تراکتورسازی پیچیده شده است. سامان نریمان جهان خدمت سربازی اش تا نیم فصل قطعا به پایان می رسد. این مساله از هفته دوم لیگ برتر بعد از دیدار دربی تبریز رسانه ای شد و همه از موضوع خبر داشتند اما انگار هنوز اقدام رسمی برای ماندگار شدن نریمان جهان در تراکتورسازی انجام نشده است.
ماجرا از این قرار است که نریمان جهان تا پایان فصل جاری با گسترش فولاد قرارداد دارد. چندی قبل از سوی مالک باشگاه گسترش فولاد اعلام شد این بازیکن تا پایان فصل در اختیار تراکتورسازی قرار می گیرد اما با یک تبصره که در آن زمان کسی به آن توجه نکرد. آبی پوشان تبریزی در دو سال گذشته با توجه به خدمت سربازی نریمان جهان از خدمات این بازیکن محروم بودند و برای اینکه بیش از این ضرر نکنند اعلام کرده اند حاضرند او را به تراکتورسازی بدهند اما در عوض این بازیکن قراردادش را تا پایان فصل شانزدهم لیگ برتر با گسترش فولاد تمدید کند. این مساله هنوز مورد پذیرش سامان نریمان جهان قرار نگرفته است.
این در حالی است که نریمان جهان چند روز قبل در مصاحبه ای اعلام کرده بود دو باشگاه باید با هم به توافق برسد. این اظهارنظر به معنی آن است که کاپیتان دوم تراکتورسازی علاقه چندانی به تمدید قرارداد با گسترش فولاد ندارد. در این شرایط بعید است آبی پوشان تبریزی حاضر شوند رضایتنامه این بازیکن را برای نیم فصل دوم صادر کنند. از سوی دیگر مدیرعامل تراکتورسازی اعلام کرده در تلاش است تا مشکل بازیکنان سرباز تیمش را حل کند اما شنیده می شود هنوز اقدام رسمی درباره نریمان جهان صورت نگرفته است. باید دید در فرصت باقیمانده تا نیم فصل رقابت های لیگ برتر چه اتفاقاتی رخ می دهد.

منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2015-11-09 13:17:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر