فهرست
مظلومی ول‌کن کرار نیست؛ او برود مشکلات حل می‌شود؟
مظلومی ول‌کن کرار نیست؛ او برود مشکلات حل می‌شود؟

مظلومی ول‌کن کرار نیست؛ او برود مشکلات حل می‌شود؟

آی اسپورت- با وجود تمام حرف و حدیث‌هایی که درباره کرار جاسم به وجود آمده، پرویز مظلمی انگار طاقت دل کندن از این بازیکن را ندارد. او در آخرین مصاحبه‌اش که ساعتی قبل با خبرگزاری مهر  انجام شده در مورد بازیکن پرحاشیه عراقی گفت: «نمی‌دانم چرا همه روی ماجرای جاسم تمرکز کرده‌اند. سوال من این است که آیا با رفتن او مشکلات حل می‌شود؟»
مظلومی که صبح امروز در جلسه‌ای با افشارزاده پیرامون این موضوع صحبت کرده است در پایان جلسه گفت: «قرار شد گزارش جلسه را به کمیته انضباطی بدهیم و آنها در جلسه ای که برگزار خواهند کرد نظر نهایی خود را در خصوص جاسم کرار اعلام می کنند. متاسفانه در این مدت خیلی به بحث کرار پرداخته شد و شاید دیگر مشکلات استقلال به فراموشی سپرده شد و همه به دنبال این هستند که ببینند کرار در استقلال می ماند یا خواهد رفت.»
مظلومی تاکید کرد: «از رسانه ها انتظار دارم که به مسائل دیگر استقلال نیز دقت نظر داشته باشند نه اینکه تنها تمام تمرکزشان را بر روی جاسم کرار بگذارند. او در حال حاضر بازیکن استقلال است و احتمال دارد بعد از جلسه کمیته انضباطی هم از این تیم برود یا بماند. اما آیا با رفتن او تمام مشکلات استقلال حل می‌شود؟»
به نظر می‌رسد مظلومی با وجود تمام مسائل پیرامون این بازیکن، باز هم با رفتن او از استقلال موافق نیست. مظلومی می‌گوید با رفتن کرار مشکلات استقلال حل نمی‌شود، اما توضیح نمی‌دهد که آیا با ماندن او مشکلی از استقلال حل می‌شود یا نه؟

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-09 15:11:19
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۷:۴۶
مظلومی نه فقط استقلال بلکه کل فوتبال مملکت رو در برابر یه بازیکن بی ادب و پر ادعا خوار و ذلیل کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر