فهرست
درباره انتقادها از تصمیم رئیس جمهور/ بر بال فرشتگان!
درباره انتقادها از تصمیم رئیس جمهور/ بر بال فرشتگان!

درباره انتقادها از تصمیم رئیس جمهور/ بر بال فرشتگان!

آی اسپورت- مدتی بعد از نهایی شدن برجام، حالا وقتش رسیده بود که «روحانی مچکریم»ها دوباره خودشان را به هشتگ ها بچسبانند و رئیس جمهور با تصمیمی تازه، محبوبیت در شبکه های اجتماعی را تمدید کند. با دستور مستقیم آقای پرزیدنت، شرایط برای حضور تیم فوتسال بانوان در تورنمنت گواتمالا فراهم شد اما حالا گروهی معتقدند شرکت این تیم در آن جام، اهمیت خاصی نداشته است.
 
 
 
 
 
 
 
بر خلاف آنچه در ابتدا تصور می شد، تورنمنت گواتمالا جام جهانی فوتسال بانوان نیست و گرندپریکس رشته فوتسال است. علیرغم این تفاوت، سطح این تورنمنت ضعیف تر از جام جهانی نیست و طبیعتا موفقیت در آن، ارزش و اعتبار فوق العاده ای خواهد داشت. امروز در شرایطی در رسانه ها از تصمیم مهم دکتر روحانی انتقاد می شود که همین چند ماه قبل در همین رسانه ها، صحبت از بی توجهی دولت به تیم بانوان مطرح بود.
 
 
 
 
 
 
 
فرشته کریمی و رفقا، مدت کوتاهی قبل، با موفقیت درخشان‌شان در آسیا، سطح امید به زندگیِ دلخواه را در بین دختران جوان ایرانی بالا بردند. آن ها بودند که بدون متوقف شدن، بدون ژست گرفتنن و بهانه آوردن و مردستیزی، زنانه جنگیدند و شجاعانه با قهرمانی آسیا به ایران برگشتند. حالا اما انگار موفقیت آن ها از یاد همه رفته که فدراسیون حاضر به اعزام این تیم به گرندپریکس نمی شود و وقتی قرار به اعزام تیم با کمک دولت می شود، انتقادها از دولت اوج می گیرد. این، لابد همان مشکل کلیدی زن بودن در چنین جامعه ای ست. جامعه ای که تو را زود فراموش می کند و در آن هر چند وقت یک بار وادار می شوی دوباره خودت را ثابت کنی!
 


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-11-09 16:12:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر