فهرست
بی‌خیال‌ترین ستاره لیگ برتر/ ما که رفتیم خارج!
بی‌خیال‌ترین ستاره لیگ برتر/ ما که رفتیم خارج!

بی‌خیال‌ترین ستاره لیگ برتر/ ما که رفتیم خارج!

آی اسپورت- عجیب. این کامل‌ترین صفت برای خلاصه کردن همه سال های فوتبال محسن فروزان است. گلری که بعد از سکونشینی در داماش به عنوان گلر سوم، ناگهان در تراکتورسازی تبدیل به پدیده لیگ برتر شد اما در این تیم دوام نیاورد و به گسترش رفت. محسن بعد از شکست گسترش در یکی از بازی های آخر فصل، ستاره های تیم‌اش را متهم به کم کاری کرد تا مسخص کند در این باشگاه نیز باقی نخواهد ماند.بعد از امضای قرارداد با پرسپولیس، استقلال تبدیل به مقصد فروزان شد. او با سروصدای زیادی به جمع آبی ها رفت و شروع نسبتا خوبی در این تیم داشت اما هر چه پایان فصل نزدیک شدیم، تنزل او نیز پررنگ تر شد تا این بازیکن در نهایت گلر مازاد استقلال شود و جتی به وحید طالب لو ترجیح داده نشود. 
به لحاظ اعتماد به نفس کاذب، محسن فروزان بهترین گلر فوتبال ایران است. او خودش را بهترین می داند اما فرهاد کاظمی چنین فکری نداشته و محسن را از ترکیب تیمش خارج کرده است. فروزان بعد از قرار گرفتن در اختیار باشگاه، به جای تلاش برای عوض کردن نظر فرهاد کاظمی، ترجیح داده سیاه جامگان را به حال خودشان رها کند و به سفر خارجی برود. فروزان در لیگ پانزدهم، یکی از گلرهای خوب فوتبال ایران بوده اما با این حجم از بی خیالی و غرور، نمی توان آینده فوتبالی خاصی را برای این بازیکن متصور بود. برای بازیکنی که انگار تیم ها خیلی زود دلش را می زنند. 


کدخبر:9405
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-09 18:38:16
نظر دهید

۱ نظر
Danial
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۱۵
با چه معیاری به فروزان می‌گید ستاره؟؟ حتی وقتی‌ تو استقلال هم بود یک دروازه بان بسیار بسیار معمولی بود در حد تیم‌های نیمه پائین لیگ برتر. در مورد اعتماد به نفس کاذب کاملا با نویسنده موافقم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر