فهرست
شایعه ها کار خودش را کرد / جانشین رونالدو در رئال مشخص شد
شایعه ها کار خودش را کرد / جانشین رونالدو در رئال مشخص شد

شایعه ها کار خودش را کرد / جانشین رونالدو در رئال مشخص شد

شایعه رفتن کریس رونالدو از رئال مادرید همین حالا مسئولان تیم پایتخت نشین اسپانیا را نگران کرده است؛ در واقع پس از صحبت های درگوشی رونالدو با لوران بلان در لیگ قهرمانان اروپا و گمانه زنی رسانه های فرانسوی مبنی بر حضور این ستاره پرتغالی در پاریس، مادریدی ها تقریبا به این نتیجه رسیده اند که رونالدو از تیمشان رفتنی است و کار دشواری برای حفظ او دارند. با این حال و آن طور که دو روزنامه اسپانیایی «ال موندو» و «ال کونفیدانسیل» خبر داده اند فلورنتینو پرس، رییس باشگاه مادرید از همین حالا دست به کار شده و جانشین کریس رونالدو را یافته است. طبق گزارش دو روزنامه مذکور، پرس به شدت در تلاش است تا در صورت جدایی رونالدو، روبرت لواندوفسکی را از بایرن مونیخ به مادرید بیاورد. در هر دو گزارش این روزنامه ها ذکر شده که پرس، پیش تر و زمانی که لواندوفسکی در دورتموند بازی می کرده مورد توجه سران مادریدی قرار گرفته بوده است؛ این علاقه وقتی بیشتر شده بود که او توانسته بود به همراه دورتموند در یک بازی 4 بار دروازه رئال مادرید را باز کند.
مهاجم 27 ساله بایرن مونیخ که متولد ورشو لهستان است دراین فصل هم همچنان به گلزنی ها ونمایش خیره کننده اش ادامه می دهد؛ او در 17 مسابه ای که برای بایرن مونیخ دراین فصل به میدان رفته 18 گل زده و حتی در ماه سپتامبر در فصله 9 دقیقه توانست 5 بار برای بایرنی ها گلزنی کند که رکوردهای زیادی را جابجا کرد. البته درخشش «لوا» فقط مربوط به تیم باشگاهی نیست؛ او به همراه لهستان هم توانسته در مرحله انتخابی یورو 2016 بدرخشد و 13 گل در 10 بازی برای تیم ملی اش بزند. همین گل ها فعلا او را به عنوان برترین گلزن مرحله انتخابی یورو معرفی کرده؛ ضمن اینکه در سال 2015 هم فقط دو بازیکن توانسته اند بیشتر از او گلزنی کنند، لیونل مسی و البته کریستیانو رونالدو.
البته رئال مادرید برای خریدن لواندوفسکی کار چندان راحتی ندارد؛ او به خوبی در ترکیب تیم بایرن جا افتاده و تا سال 2019 هم با این باشگاه قرارداد دارد؛ اگر قرار باشد رئالی ها او را از چنگ بایرن مونیخ درآورند باید رقمشان را چنان بالا ببرند که دل مسئولان باشگاه را نرم کرده تا اجازه دهند روبرت از مونیخ راهی مادرید شود.
منبع - خبرورزشی
     
آی اسپورت
2015-11-10 00:20:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر