فهرست
اینیستا : رویارویی بارسا- رئال صرفا یک رقابت فوتبالی است و نه بیشتر
اینیستا : رویارویی بارسا- رئال صرفا یک رقابت فوتبالی است و نه بیشتر

اینیستا : رویارویی بارسا- رئال صرفا یک رقابت فوتبالی است و نه بیشتر

آی اسپورت- آندرس اینیستا، ستاره خلاق بارسا، معتقد است که نباید دیدار بارسا و رئال را فراتر از مسابقه فوتبال برد و آن را به یک جنگ تبدیل کرد.

آبی و اناری ها در حالی هفته آینده مقابل رئال قرار می گیرند که در حال حاضر 4 امتیاز با این تیم فاصله دارند اما اینیستا تاکید کرد که تیمش برای پیروزی پای به ال کلاسیکو خواهد گذاشت.

 

همدردی هواداران و مردم:

وقتی در شرایط بدی بسر می بری و همه چیز به سختی پیش می رود حمایتها و همدردی های مردم و بخصوص هوادارن به تو انرژی مضاعف می دهد .خودم ، همسرم و خانواده ام از همه کسانی که در طی هفته گذشته به من لطف داشتند ، تشکر می کنیم.

پیروزی بر اوساسونا :

در ابتدا تردیدهایی بوجود امد و بنظر بازی گره خورده بود اما بتریج فرم خود را پیدا کردیم و همه چیز خوب پیش رفت. میخواستیم خاطره بد بازی با وایادولید را از ذهنمان پاک کنیم.

فصل جاری :

فصل بسیار سختی را تا به اینجا داشته ایم. پر از اتفاقات و تغییرات. هنوز گزینه های زیادی موجود است و همه چیز قابل تغییر است . می توانیم به رقابتها بازگردیم

رئال مادرید:

در حال حاضر همه چیز سخت و دشوار بنظر می رسد. مادرید بسیار عالی بازی می کند .ما هم میخواهیم با حس خوبی به برنابئو برویم .معتقدیم که می توانیم انجا به پیروزی برسیم.

 

شوت به دروازه :

لوئیز اراگونس زمانیکه مربی تیم ملی بود، همواره به من توصیه می کرد که بیشتر به دروازه شلیک کنم ومن هم به توصیه او گوش کردم و هر زمان که فرصت بشود اینکار را انجام می دهم.

جامهای پیش رو:

برای بردنشان به خودمان اطمینان داریم. سه جام در تیررس ما وجود دارند .برای فتحشان اماده ایم.

 

ال کلاسیکو:

توجه کنید که این صرفا یک رقابت ورزشی است نه یک جنگ . در روزهای سخت و درداوری که داشتم بازیکنان رئال با من همدردی کردند و در کنارم بودند .به همین دلیل است که می گویم این رقابت را به یک جنگ تشبیه نکنید

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-17 20:09:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر