فهرست
چارتر منتفی شد؛ 39 ساعت پرواز در انتظار ملی‌پوشان
چارتر منتفی شد؛ 39 ساعت پرواز در انتظار ملی‌پوشان

چارتر منتفی شد؛ 39 ساعت پرواز در انتظار ملی‌پوشان

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال تصمیم داشت کاروان تیم ملی را با پروازی چارتر به گوام بفرستد تا به این ترتیب یکی از دغدغه های اصلی کارلوس کی روش مبنی بر خستگی شدید این سفر را از بین ببرد اما با مخالفت آمریکایی ها برای پرواز یک هواپیمای ایرانی در خاک این کشور پرواز چارتر تیم ملی عملا منتفی شد تا دوباره سفری دشوار انتظار ملی پوشان را بکشد. طبق هماهنگی های به عمل آمده کاروان تیم ملی بلافاصله بعد از بازی پنجشنبه با ترکمنستان تهران را به مقصد دبی ترک می کند تا بعد از قامت چند ساعته در سالن ترانزیت فرودگاه دبی راهی سئول پایتخت کره جنوبی شود. سفری 11 ساعته که تحملش برای هر مسافری عذاب آور است. تیم ملی در سئول هم چند ساعتی معطلی خواهد داشت تا از آن جا با پرواز 4تا 5 ساعته به گوام برسد که در مجموع گفته می شود کاروان تیم ملی برای رسیدن به جزیره گوام نزدیک به 39 ساعت روی هوا و زمین خواهد بود تا خسته خسته به مصاف رقیبش برود. بازی ایران با گوام ساعت 9 صبح روز بیست و ششم آبان ماه برگزار خواهد شد و بازیکنان تیم ملی برای وقف یافتن با شرایط آب و هوایی جزیره و همچنین تنظیم ساعت خود به 48 ساعت زمان نیاز دارند تا با این شرایط نگرانی های کی روش و دستیارانش به اوج برسد.

منبع: ورزش سه
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-10 13:56:34
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۲۸
اینا آمریکا رو بهونه کردن ، خب به گوام مجوز فرود نداده ، می تونن با چارتر به مانیل فیلیپین برن و از اونجا با یه پرواز 4 ساعته به گوام برسن.
Danial
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۴:۵۵
آیا مشکل پرداخت خارجی‌ هنوز وجود داره؟ شاید میشد یه پرواز از قطری گرفت؟ الزاماً نباید پرواز چارتر با یه ایرلاین ایرانی‌ باشه اگه واقعا میخوان کار انجام بشه.
mami
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
[Forwarded from حاج قاسم]
خبر فوری خبر فوری دوستان تو هر گروهی ک هستین و هر جا رو ک میشناسین پخش کنین خواهشا
،سایپا و ایران خودرو به کمیته امداد، بهزیستی، ارتش، سازمان تامین اجتماعی و سایر ادارات دولتی بخاطر شرایط بوجود آمده خودروی دم قسط واگذار میکند و ازحقوق آنها کم میشود. منتظر ورود تولیدات جدید رنو پژو فرانسه با قیمت تمام شده زیر 18میلیون باشید. خودروهای چینی تا چهارشنبه هرکدام بین 15 تا 17 میلیون ارزان شدن. بطور مثال ام وی ام 17 میلیون کاهش قیمت داشته رانا 3 میلیون با تحویل یک ماه بعد ,,,,کپی کنید تا کسانی که قصد خرید قسطی یا نقدی دارند دست نگه دارند.
دکتر روحانی دی ماه 93 به سایپا و ایران خودرو اولتیماتوم داد که محصولات خود را کاهش قیمت بدهند اما توجهی نکردند تا در جواب آنها با خودرو سازان قدر دنیا از جمله فرانسه و آلمان در بهمن ماه سال پیش در ایران پیش قرارداد امضا کرد که خودرو سازان چین و کره آخرین کسانی بودن که به شرط کاهش یک ونیم برابری قیمت خودروهایشان قرارداد مشروط بسته شد ,,,,اتریش خودروی 3سیلندر فول آبشن خود را بخاطر آلودگی هوای تهران به ایران عرضه میکند با قیمتی کمتر از15میلیون.( همکاران و دوستان خواهش می کنم صبر کنید و همان طور که در این یک سال صبر کرده اید و باعث کاهش قیمت شده یک سال دیگر هم تحمل کنید و فعلا فریب این ها را ( ا اقساطی کردن و سایر شرایط) نخورید خودشان مجبور می شوند که ماشینی مثل پراید را همان 7 میلیون سال 90 دهند) به همه اطلاع رسانی کنید.ب تمام گروها ارسال کنید.درود بر آینده نگران روشنفکران
سلام امروز صبح سراسر بنگاههای اصفهان پژوپارس 5میلیون تومان اومده پاییین ماملتی هستیم که آمریکارا به زانو دراوردیم اونوقت ازپس دوتاشرکت بنجل ساز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر