فهرست
کرار گرانترین بازیکن استقلال؛بلوف یا بازارگرمی؟!
کرار گرانترین بازیکن استقلال؛بلوف یا بازارگرمی؟!

کرار گرانترین بازیکن استقلال؛بلوف یا بازارگرمی؟!

آی اسپورت - جاسم کرار بعد از قهر از اردوی استقلال و غیبت در دربی 81 برای انجام امور اداری سفر به چین تایپه با کاروان تیم ملی عراق به امان اردن رفت .همین امر فرصت خوبی بود تا یاغی استقلال در برنامه پربیننده اللاعب 12 حاضر شده و مصاحبه تندی علیه باشگاه استقلال انجام بدهد. کرار در کنار تمام اتهاماتی که به استقلالی ها وارد کرد مدعی شد گرانترین قرارداد این فصل را با استقلال بسته و قرارداد او دو برابر بازیکنان ملی پوش است آن هم بدون این که تا این جای فصل یک صد دلاری دریافت کرده باشد. با نگاهی به رقم قراردادهای منتشر شده از سوی سازمان لیگ مشخص می شود کرار بازیکنی است که برای لیگ پانزدهم قراردادی یک میلیارد و دویست میلیون تومانی در سازمان لیگ ثبت کرده است که در قیاس با تعدادی از بازیکنان شاغل در ایران و همچنین استقلال نمی تواند گرانترین بازیکن قلمداد شود. اما این که کرار در برنامه تلویزیونی پربیننده ای همچون اللاعب بارها مدعی می شود گرانترین قرارداد را با استقلال بسته است خود ابهاماتی در این باره ایجاد می کند و مسئولان باشگاه استقلال را مظان اتهام پنهان کاری از بابت قراردادهای مالی بازیکنان قرار می دهد.
جاسم کرار قبل از ترک ایران در مصاحبه با برخی رسانه ها از قرارداد یک میلیارد و چهارصد میلیونی صحبت کرد و گفت استقلالی ها برای جلب رضایت او در ابتدای فصل آپشن های دیگری هم برایش در نظر گرفته اند از جمله این که اگر او در هر بازی حاضر شود مبلغ پنج میلیون تومان هم پاداش برایش واریز می شود یعنی اگر او با احتساب بازی های لیگ برتر و حذفی 30 تا 40 بازی به میدان برود رقمی در حدود 150 تا 200 میلیون تومان هم به قراردادش اضافه خواهد شد.
با نگاهی به شرایط جاسم کرار در استقلال می توان این گونه برداشت هم کرد که این بازیکن با علم به این موضوع که دیگر نمی تواند در جمع بازیکنان صدرنشین لیگ برتر ایران به کارش ادامه دهد مدام از بالا بودن قراردادش در لیگ برتر ایران سخن به میان آورد که به مشتریان خود چه در عراق چه در سایر کشورها این پیغام را بدهد که بازیکن ارزانی نیست و هر کس او را می خواهد باید حسابی سر کیسه را شل کند. به همین خاطر می توان از مصاحبه اخیر این بازیکن برداشت های متفاوتی داشت از جمله بلوف زدن یا بازارگرمی.

منبع: ورزش سه
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-10 14:07:47
نظر دهید

۲ نظر
mami
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۳۱
[Forwarded from حاج قاسم]
خبر فوری خبر فوری دوستان تو هر گروهی ک هستین و هر جا رو ک میشناسین پخش کنین خواهشا
،سایپا و ایران خودرو به کمیته امداد، بهزیستی، ارتش، سازمان تامین اجتماعی و سایر ادارات دولتی بخاطر شرایط بوجود آمده خودروی دم قسط واگذار میکند و ازحقوق آنها کم میشود. منتظر ورود تولیدات جدید رنو پژو فرانسه با قیمت تمام شده زیر 18میلیون باشید. خودروهای چینی تا چهارشنبه هرکدام بین 15 تا 17 میلیون ارزان شدن. بطور مثال ام وی ام 17 میلیون کاهش قیمت داشته رانا 3 میلیون با تحویل یک ماه بعد ,,,,کپی کنید تا کسانی که قصد خرید قسطی یا نقدی دارند دست نگه دارند.
دکتر روحانی دی ماه 93 به سایپا و ایران خودرو اولتیماتوم داد که محصولات خود را کاهش قیمت بدهند اما توجهی نکردند تا در جواب آنها با خودرو سازان قدر دنیا از جمله فرانسه و آلمان در بهمن ماه سال پیش در ایران پیش قرارداد امضا کرد که خودرو سازان چین و کره آخرین کسانی بودن که به شرط کاهش یک ونیم برابری قیمت خودروهایشان قرارداد مشروط بسته شد ,,,,اتریش خودروی 3سیلندر فول آبشن خود را بخاطر آلودگی هوای تهران به ایران عرضه میکند با قیمتی کمتر از15میلیون.( همکاران و دوستان خواهش می کنم صبر کنید و همان طور که در این یک سال صبر کرده اید و باعث کاهش قیمت شده یک سال دیگر هم تحمل کنید و فعلا فریب این ها را ( ا اقساطی کردن و سایر شرایط) نخورید خودشان مجبور می شوند که ماشینی مثل پراید را همان 7 میلیون سال 90 دهند) به همه اطلاع رسانی کنید.ب تمام گروها ارسال کنید.درود بر آینده نگران روشنفکران
سلام امروز صبح سراسر بنگاههای اصفهان پژوپارس 5میلیون تومان اومده پاییین ماملتی هستیم که آمریکارا به زانو دراوردیم اونوقت ازپس دوتاشرکت بنجل ساز
مشروح
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
مامی جان : دولت خودش با خودروسازها همدسته که بهشون این همه امتیاز میده الآن قضیه خودرو قسطی فقط به سود خودروسازهاست چون پولشون رو نقد می گیرن و باز هم همون خودروهای بی کیفیت رو تحویل مردم می دن بدون اینکه قیمتشون کاهش پیدا کنه! هیچ وقت دولت اجازه نمی ده خودروی خارجی ارزون به دست مردم برسه . ولی این که خودروی قسطی هم مردم نباید بخرند موافقم چون این یعنی شکست بزرگ کمپین مردمی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر