فهرست
شورله: فقط برای کسب قهرمانی راهی برزیل می شویم
شورله: فقط برای کسب قهرمانی راهی برزیل می شویم

شورله: فقط برای کسب قهرمانی راهی برزیل می شویم

آی اسپرت- آندره شورله یکی از آماده های تیم یوآخیم لوو است که در ترکیب باشگاه چلسی نیز عملکرد خوبی را تا اینجای فصل نشان داده است او هدف اول تیم ملی آلمان را در جام جهانی کسب عنوان قهرمانی می داند.

شورله در گفتگویی با مجله کیکر در این مورد اظهار داشت:" ما باید از رویای بزرگمان تقلید کنیم و نباید خودمان را با حضور در یک هشتم و یا نیمه نهایی به عنوان کسب موفقیت فریب دهیم. موفقیت یعنی کسب عنوان قهرمانی، چیزی که همه ی آلمان آن را می خواهد."

شورله شانس مانشافت را برای کسب چهارمین عنوان قهرمانی بسیار خوب می داند و ادامه می دهد:" ما می خواهیم موفقیت بزرگی را بسازیم هدف ما نهایی شده و بسیار واقع بینانه است."

شورله خود را برای حضور در ترکیب اصلی لوو در جام جهانی آماده می بیند:" من خودم را برای بازی در جام جهانی آماده می دانم و فکر می کنم سرمربی تیم هم آمادگی من را کاملا زیرنظر دارد."

شورله در پایان گفتگوی خود با کیکر به شرایطش در چلسی و تمرین زیر نظر مورینیو می پردازد:" او با این طرز فکر که برای پیروزی به میدان می رویم نه هیچ چیز دیگر مرا از نظر ذهنی قدرت مند تر کرده اسیت. انتقاد او از من چندان به قدرت بدنی و حجم عضلانی ام مربوط نبود بلکه بیشتر به جدیت و مبارزه در بازی باز می گشت به همین دلیل بیشتر برای اینکه زمان را صرف عضله سازی کنم به تمرین برای افزایش سرعت و نقاط قوتم پرداختم."
     
آی اسپورت
2014-03-17 16:31:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر