فهرست
یادداشت/ آیا پپ مجبور است تکلیف قراردادش را روشن کند؟
یادداشت/ آیا پپ مجبور است تکلیف قراردادش را روشن کند؟

یادداشت/ آیا پپ مجبور است تکلیف قراردادش را روشن کند؟

پاسخ روشن است: نه، مجبور نیست. این حق طبیعی  پپ گواردیولا است که زمانی را برای فکر کردن بگذارد و بعد تصمیم بگیرد. چرا باید او در کنفرانس مطبوعاتی ای که مربوط به بازی های بایرن مونیخ است درباره قراردادش صحبت کند؟
مسئولیت
بله، گواردیولا موظف است تکلیف سران بایرنن را مشخص کند تا آن ها هم بدانند که اگر قرار است دیگر او را نداشته باشند به فکر مربی دیگری باشند. اما هنوز هیچ کس نمی داند که مذاکرات صورت گرفته تا چه حد پیش رفته است. پس بر اساس تفکرات و حدس و گمان ها نمی توان کسی را محکوم کرد. کسانی که پستی در باشگاه دارند و باید به این امور رسیدگی کنند قطعا می دانند که تکلیفشان با پپ چیست. از طرفی رومنیگه گفته بود که رد پیشنهاد تمدید قرارداد بایرن را بحران زده نمی کند. پس می توان کمی برای جواب او صبر کرد.
تیم
بایرن مونیخ بازیکنانی حرفه ای دارد. همه آن ها وظیفه شان را می دانند. اگر گواردیولا در پایان فصل برود، آن ها باید بلافاصله با مربی جدید هماهنگ شوند. بازیکنان رابطه خوبی با پپ دارند و بعید است که این بازیکنان هر روز که از خواب بلند می شوند به این فکر کنند که پپ قراردادش را تمدید می کند یا نه. بازیکنان پشت او هستند و اگر هم او نباشد با مربی جدید هماهنگ می شوند. پس عجله ای نیست که پپ تصمیمش را بیان کند.
هواداران
این جمعیت کمترین کسانی هستند که حق دارند درباره تصمیم گواردیولا عجله کنند. در هیچ باشگاهی هوادار مجاز نیست بیش از حد درباره مسائل باشگاه اطلاع داشته باشد. اگر پپ تمدید کند که به نظر بیشتر هواداران خوشحال خواهند بود و اگر هم این کار را نکند آن ها می توانند برای خودشان نظراتی داشته باشند که بهتر است چه کسی جایگزین مربی اسپانیایی شود. پپ کارش را به خوبی انجام داده و به باشگاه و هواداران وفادار بوده است. این تنها چیزی است که اهمیت دارد و البته به هواداران مربوط است.
رسانه ها
این گروه کسانی هستند که بیش از همه به این سوال که آیا او قراردادش را تمدید می کند یا نه پر و بال داده اند. آن ها از هر فرصتی استفاده می کنند تا این سوال را از پپ بپرسند و این چیزی جز آزار و اذیت مربی اسپانیایی نیست. کسی که به عنوان یک مربی حرفه ای در بایرن مشغول به کار شده است. هرچند این گروه همیشه برای این کارها دلیل دارند و آن هم جلب کردن توجه ها به رسانه شان است.
منبع: اسپوکسکد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-11-10 17:36:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر