فهرست
کرار، سپاهان، غیرممکن/ جرمش این بود که اسرار هویدا می‌کرد
کرار، سپاهان، غیرممکن/ جرمش این بود که اسرار هویدا می‌کرد

کرار، سپاهان، غیرممکن/ جرمش این بود که اسرار هویدا می‌کرد

آی اسپورت- حالا دیگر مهم نیست کرار جاسم واقعا در لیست خرید سپاهان قرار داشته و با این بازیکن مذاکره شده است یا نه. مهم این است که عراقیِ پرحاشیه با مطرح کردن موضوع پیوستنش به سپاهان، احتمال این انتقال را تقریبا به صفر رسانده است.
کرار در برنامه تلویزیونی اللاعب که بخش‌هایی از آن دیشب در نود پخش شد ادعا کرد باشگاه سپاهان خواهان اوست و در صورت جدایی از استقلال به احتمال 80 درصد سپاهانی خواهد شد. کاملا طبیعی و قابل پیش‌بینی است که مسئولان سپاهان هرگز این ادعا را تایید نخواهند کرد. کرار تحت قرارداد باشگاه استقلال است و مذاکره با او بدون هماهنگی با استقلالی‌ها اتهامی است که سپاهانی‌ها زیر بار آن نخواهند رفت.
با این پیش‌فرض، کرار جاسم با طرح این صحبت‌ها مشغول بازارگرمی است و اصطلاحا دارد برای خودش بلیت می‌فروشد. کاری که نتیجه معکوس خواهد داشت. اگر سپاهانی‌ها کرار را به اصفهان ببرند یعنی اجازه داده‌اند این بازیکن خودش را با ترفندهای بازاری‌اش به این باشگاه تحمیل کند. برای وجهه و آبروی باشگاهی مثل سپاهان اصلا خوب نیست که بازیکنی چون کرار جاسم خودش را با بازارگرمی به آنها تحمیل کند.
اصفهانی‌ها در صورت جذب کرار یا این لطمه بزرگ را به کلاس و آبروی باشگاه‌شان زده‌اند و یا اعتراف کرده‌اند که با بازیکن تحت قرارداد استقلال مذاکره داشته‌اند. آنها طبعا از بین این دو گزینه، گزینه سوم را انتخاب می‌کنند. یعنی قید کرار را می‌زنند.
امروز در خبرها آمده بود کرار به سپاهان نخواهد رفت چون محرم نویدکیا با این انتقال مخالف است. اما اظهارنظر عجولانه کرار در تلویزیون عراق کاری کرد که حتی در صورت موافقت نویدکیا هم این انتقاال غیرممکن به نظر برسد. کرار سپاهانی نمی‌شود، حتی اگر «پدرخوانده» راضی باشد.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-10 17:59:03
نظر دهید

۱ نظر
محمد
سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۵۴
جونم پدرخوانده... جونم سلطان.... جونم محرم نویدکیاااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر