فهرست
مشکل داوری پیدا شد: مدرس عربستانی!
مشکل داوری پیدا شد: مدرس عربستانی!

مشکل داوری پیدا شد: مدرس عربستانی!

آی اسپورت- در برنامه دیشب 90 سوال نظرسنجی این بود که دلیل ضعف داوری کدام یک از چهارگزینه انتخابی این برنامه است. یکی از این گزینه‌ها سطح آموزش داوری بود. یک روز بعد از این نظرسنجی یک کلاس داور برگزارشد که مدرس آن از عربستان آمده. اگرچه فقط نام کشور فرد مدرس نمی‌تواند ملاک درستی برای قضاوت خوبی یا بدی باشد اما مقایسه سطح فوتبال دو کشور نشان می‌دهد که مدرس عربستانی نمی‌تواند چیزهای زیادی برای آموزش دادن به داوران ما داشته باشد و نتیجه چنین کلاس‌هایی که هر مدت یک بار برگزار می‌شود را در لیگمان شاهد هستیم.
اسدی، دبیرکل فدراسیون در انتقاد به حضور این مدرس عربستانی گفت:«مگر چه اشکالی دارد که مدرس کلاس عربستانی باشد؟ مگر نمی‌شود از یک جزیره کوچک دانشمند بزرگی بیرون بیاید؟ فکر می‌کنم کلیت سؤال شما مشکل دارد. ایران در خیلی از علوم دنیا در سطح بالایی است و حتی دانشمندانی داریم که در ناسا کار می‌کنند. اگر این طور است آنها هم باید بگویند چون فلانی ایرانی است نباید در ناسا کار کند. در مجموع برای ما توانمندی مدرس و کیفیت تدریس آن مهم است نه ملیت، اگر برای شما ملیت مهم است که مسیر را اشتباه رفته‌اید.»
کدخبر:9403
البته به نظر می‌رسد آقای دبیرکل که اکثر وقتش به دعوای لفظی با کی‌روش ومصاحبه‌های چندین هزار کلمه‌ای می‌گذرد نمی‌تواند وقت بیشتری برای داوران بگذارد.
     
آی اسپورت
2015-11-10 20:06:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر