فهرست
۴ امتیاز برای تیم سی میلیاردی
۴ امتیاز برای تیم سی میلیاردی

۴ امتیاز برای تیم سی میلیاردی

آی اسپورت - سایت خبر ورزشی مطلبی را منتشر کرده که قطعا حالت نمک روی زخم برای هواداران استقلال خواهد داشت.  استقلال امسال گران‌ترین و پرمهره‌ترین تیم لیگ است این را دیگر خود استقلالی‌ها هم قبول دارند و گویا نزدیک به سی میلیاردتومان هزینه کرده اند. اما همین استقلال از ۶ هفته و ۱۸ امتیاز ممکن فقط ۴ امتیاز گرفته و در واقع ۱۴ امتیاز را نگرفته است. جالب اینکه درست در روزهای اوج پرسپولیس در ایران و آسیا یکسری از استقلالی‌ها هواداران را به صبوری دعوت می‌کنند و معلوم نیست این صبر کردن‌ها تا کی باید ادامه داشته باشد.

۹ ۵  
آی اسپورت
2017-09-17 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محمد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۴۵
البته طبق منابع رسمی 27 میلیارد ..بعدا صداش در می یاد مثل جریان سقف قرارداد تیموریان که این 27 میلیارد چقدر واقعی بوده یا صوری !!؟؟؟
وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمی خوایم-ههخ
راشفورد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۰۴
جانب داری وزیر توی انتخاب مدیرعامل و هیات مدیرس . خرید و قیمت گذاری بازیکن که با وزیر نیست. کیه که ندونه گودرزی و سلطانی فر لنگی ان؟؟؟
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۱:۲۹
راشفورد چقد حرف مفت میزنی. تا همین یه هفته پیش فقط کری میخوندی حالا که گند زدید فهمیدید که وزیر پرسپولیسیه؟! هنوزم که هنوزه از خودتون یهو خارج میشید با بمباتون!! واسه ما کری میخونید . این بمبای چند میلیاردی رو که صلواتی نیاوردید. همین مدیر و وزیر خریدن همتونم راضی بودید مربیتونم که همین الانم یه برد بیاره باز خودتونو براش جر میدید . تیمتون هرچی هست همونیه که شما هوادارا خواستید . ریدنتونو به جای دیگه وصل نکنید . باید به زیر پرسپولیس بودن خو بگیرید.
erfan60
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۳۷
استقلالياتايه ماه پيش هي پندارتايم پندارتايم ميكردن،پارسالم اول فصل چقدكري ميخوندن حالاكه تميشون سوراخ شده ميگن تقصيروزيره خودمنصوريانم كه خودتون آوردين
۴
ممد
يكشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
همون جوری که شما ده سال خو گرفته بودید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر