فهرست
سپاهان ۱-۱ سایپا؛ انتقام نرم مسلمان
سپاهان ۱-۱ سایپا؛ انتقام نرم مسلمان

سپاهان ۱-۱ سایپا؛ انتقام نرم مسلمان

آی اسپورت – سایپا در اواخر بازی روی سانتر دیدنی مسلمان گل مساوی را به سپاهان زد تا مسلمان انتقام نرمی از تیمی که او را نخواست گرفته باشد.

 

سه شنبه ۱۱ آذر ؛۱۳۹۹

ورزشگاه نقش جهان؛ فولاد مبارکه

تیم داوری؛ حسین زیاری، علی رضا مرادی، امید افخمی

 

کارت زرد: حسین مالکی از سایپا، محمد کریمی و سروش رفیعی از سپاهان

 

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمدرضا مهدی زاده، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمدکریمی، جلال الدین علی‌محمدی( ٧٠ مهدی کیانی )، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی (۶۵ رضا میرزایی)، محمد محبی، سجاد شهباززاده ( ۶۴ روح الله باقری)

سرمربی: محرم نویدکیا

 

ترکیب سایپا :محمدحسین اکبر منادی، رضا علیاری، فریبرز گرامی، رضا جعفری ( ٧٨ حیدری)، حسین ماهینی ( ٧٨ سعید محمدی فرد)، حسین مالکی، محمدرضا سلیمانی ( ۶۶ مجید علیاری)، سیدابوالفضل جلالی، محسن مسلمان، مهرداد عبدی، محمدصادق بارانی

سرمربی: ابراهیم صادقی 

 

شرح گلها:  

سپاهان (1-0): سجاد شهباززاده به خوبی از پاس قطری و زیبای جلال علی محمدی استفاده کرد و در شرایطی که زاویه بسته شده بود، با یک چیپ زیبا، توپ را از روی دستان منادی گلر سایپا در دقیقه 6 وارد دروازه کرد.

سایپا (1-1): نارنجی پوشان که در نیمه دوم نمایش بهتری نسبت به نیمه اول ارائه می کردند، در نهایت روی ارسال کرنر مسحن مسلمان و ضربه سر بسیار خوب مجید علیاری که یکی زا تعویضی های ابراهیم صادقی بود در دقیقه 84 به گل تساوی دست یافتند.

 

لحظات حساس:

دقیقه 17: حرکت تکنیکی زیبایی محمدرضا حسینی می رفت زمینه ساز گل دوم بازی شود ولی منادی اینبار واکنش خوبی نشان داد و دروازه خود را نجات داد.

دقیقه 19: ارسال بازیکنان سایپا با دخالت خوب مدافعین سپاهان به جایی نرسید.

دقیقه ٣٠: یک ارسال دیگر از سروش رفیعی د چند رفت و برگشت درنهایت با مهدی زاده از داخل محوطه جریمه همراه شد که توپ با اختلاف بسیار کمی راهی اوت شد.

دقیقه ٣١: اینبار محمدرضا حسینی که چند دقیقه پیش با ضربه سر دروازه سایپا را تهدید کرده بود، با شوتی از راه دور منادی را به زحمت انداخت.

دقیقه ۴١: شوت جلال علی محمدی با فاصله بسیار کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵۵: پاس خوب در عمق سروش رفیعی موقعیت خوبی را برای مهاجم سایپا فراهم کرد ولی او در درگیری با مدافع سپاهان توپ را از دست داد و موقعیت گلزنی از دست رفت.

دقیقه ۶٠: محمد محبی در محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور مسابقه برخلاف سپاهانی‌ها اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۶٨: حسین ماهینی در نقطه کور خط دفاعی سپاهان ضربه سر زد ولی توپ او با اختلاف بسیار کمی از در کنار دروازه نیازمند راهی اوت شد.

دقیقه ٨٩: شوت مهاجم سایپا از پشت محوطه جریمه به راحتی در اختیار نیازمند قرار گرفت.

دقیقه ٩٠: پاس خوب نورافکن در دهانه دروازه به باقری رسید ولی ضربه این بازیکن از روی تیرک اول با فاصله کمی راهی اوت شد.

دقیقه ٣+٩٠: شوت مجید علیاری که دقایقی پیش هم دروازه نیازمند را با خطر مواجه کرده بود، اینبار با فاصله بسیار کمی راهی اوت شد تا آه از نهاد نیمکت سایپا برآید.

 

درحاشیه

*در دقیقه ۴ بازی به دلیل تولد محرم نویدکیا در نقش جهان آتش بازی راه انداخته شد. 

*محسن مسلمان در این مسابقه مقابل تیم سابقش از ابتدا وارد زمین شده است.

*پیش از آغاز بازی از محسن مسلمان و ابراهیم صادقی تقدیر شد.

*  نر بزرگی از  تصویرمحرم نویدکیا به مناسبت سالروز تولد وی بر روی سکوهای ورزشگاه نقش جهان نصب شده است.

* ورزشگاه نقش جهان اصفهان با پرچم های رنگین و نمادین سپاهان تزئین شده و جای خالی هواداران را پر کرده است.

*  تقابل ابراهیم صادقی و محرم نویدکیا دو بازیکن وفادار سالهای نه چندان دور سایپا و سپاهان ، امروز در مسئولیت سرمربیگری دو تیم جالب توجه بود.

* علی طاهری، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان به همراه مجتبی لطفی، رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان و علی افضل عضو هیئت مدیره این باشگاه و برخی از مدیران باشگاه سایپا از جایگاه ویژه نظاره گر مسابقه هستند.

*  کانون هواداران سپاهان در دقیقه 4 مسابقه در مقابل بنر بزرگ تصویر محرم نویدکیا به مناسبت 10 اذر روز تولد سرمربی سپاهان ، نورافشانی انجام دادند.

 

 

 

  ۱  
آی اسپورت
2020-12-01 18:30:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹، ۱۹:۲۲
تیم منحوس و متعفن سپاهان..گرانترین تیم لیگ برتر با قراردادهای نجومی، تیمی که کیانی و اسماعیلی فر و مصلح و پورقاز و وولسیانی و کیروش و خلعت و ... ذخیره هستن یا اصلا روی سکوها .تیمی با پول مفت بیت المال وزارت صمت، تیمی با سکه های لای گز، و هوادارهای احمقی مثل فرهاد
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر