فهرست
سیانکی؛ هواداریِ زرد به جای گزارشگری!
سیانکی؛ هواداریِ زرد به جای گزارشگری!

سیانکی؛ هواداریِ زرد به جای گزارشگری!

آی‌اسپورت- محمد سیانکی گزارشگر بازی استقلال و العین که به قول آلمانی ها هیچ «آیگنشافت» (ویژگی) خاصی ندارد در طول گزارش مسابقه امشب از جایگاه حرفه‌ای اش بیرون افتاد و به یک طرفدار دو آتیشه که هیچ منطقی در رفتار و کلامش ندارد بدل شد. او در حین گزارش بازی بارها در لفافه و شفاف داور را به دریافت رشوه متهم کرد. او عشق و علاقه‌اش به تیم وطنی را با این تعبیر پررنگ‌تر کرد که شفر به بازیکنانش می‌گوید مواظب داور باشند، تا بازیکنان حریف! سیانکی که بهتر می‌داند فوتبال در کشورهای حوزه خلیج فارس پایگاه مردمی ندارد در تناقض گویی‌هایی آشکار که خودش گفته‌هایش را نقض می‌کرد و بیشتر سعی داشت وفاداری اش را به استقلال نشان دهد گفت که داور متاثر از جو ورزشگاه است و یار دوازدهم حریف داور است نه تماشاگران.

گزارشگر بازی استقلال و العین می‌توانست با تو داری و حرفه‌ای‌گری از کارشناسان داوری بخواهد که صحنه‌های مشکوک را قضاوت کنند. ولی هیجانی که او را در خود پیچیده بود اجازه نمی‌داد منطقی را برای حرف‌هایش به کار گیرد. سیانکی به تنهایی می‌برید و می‌دوخت و از بختیاری‌زاده هم تایید می‌گرفت که باید به داوران خودمان راضی باشیم! اینکه در سازمان رسانه‌ای عریض و طویلی همچون صدا و سیما که هیچ رقیب خصوصی را هم در کنار خود تحمل نمی‌کند، نظارتی بر کار گزارشگران نیست جای تعجب دارد. مزدک میرزایی بازی تیم ملی ایران با سوریه را آن‌چنان خشمگینانه گزارش کرد و به تحقیر سوری‌ها پرداخت و تمام دق و دلی‌هایش را خالی کرد که هر بیننده‌ای انگشت به دهان ماند. امشب نیز سیانکی یک‌تنه جور میلیون‌ها هوادار استقلال را کشید و هیجانی را که باید در جایگاه یک تماشاگر بروز دهد از پای تریبون اعلام کرد. بعید به نظر می‌رسد مربی آلمانی و سفت و سختی همچون شفر به بازیکنانش بگوید داور را بگیرید تا اینکه حواس‌تان به بازیکنان حریف باشد! این استدلال ضعیف و زرد در گزارش بازی اوج فاجعه گزارشگری سیانکی بود.

استقلال امشب از داوری متضرر شد ولی ضرر اصلی متوجه سازمانی است که گزارشگرانش بدون هیچ پیشرفتی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند. سال‌هاست که اشتباهات گزارشگران فوتبال دست‌مایه طنز مردم است، اما انگار خیلی مهم نیست که مردم چه می‌شنوند و چه غذای شب مانده‌ای به خوردشان داده می‌شود. همین که به این اشتباهات می‌خندند کافی است.

۱۱۸ ۵۲  
آی اسپورت
2018-03-07 00:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵۲ نظر
اصغر
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۶
خانوم.... متاسفم واست
سعید از خوزستان
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
افسوس خانم توی همین تصویر پروفایلت هم که معلومه ......
شما اول موهات رو بپوش لبات رو هم کمتر قرمز کن سعی کن به عنوان یک زن ایرانی مسلمون شیعه اهل بیت الگوت فاطمه زهرا باشه......

بعد بیا در مورد بزرگترین باشگاه فوتبال ایران و اسیا استقلال کبیر و یا تاج قدیم حرف بزن.......
جيم
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۱
از اين عكس تحريك شدي سعيد از خوزستان؟

ماشالله به قوه ي باء .... اقا كافور بريز تو غذات و دوش اب سرد بگير. خطرناكي حاجي... بمب شهوت
خوزستانی بی ادب نیست
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۶
اقا سعید .مطمئنا مردم خوزستان به بی ادبی شما نیستن که تصویر چهره ی مردم رو قضاوت کنن و تحقیرش کنن ، همینطور که طرفدارای استقلال هم خوشبختانه مثل شما نیستن ، پس ابروشون رو نبر
سوشاتاجی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۵۵
دوست عزیز سعید از خوزستان .من یک خوزستانی ام آنچه اهمیت داره مغز انسانه پس لطفا ب ظاهرآدمها احترام بگذاریم
استقلالی واقعی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۱۳
به عنوان یه استقلالی خیلی متاسفم که سعید از خوزستان هم استقلالیه!دوم اینکه خانم حضرتی،حرفاتون درسته اما چرا وقتی گسترش فولاد از گزارشگر بازیشون مقابل پرسپولیس شکایت کرد چرا شما ساکت بودین؟!
هم‌نظر با اصغر
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۵۹
خانم... منم متاسفم واست.
۶
محمد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۵۸
آقا سعید از خوزستان . از کامنت های قبلیت کاملا معلومه که یک لائیک به تمام معنا هستی و با این نظرهای داغ تعصبی میخوای مذهبی ها رو به لجن بکشونی . برو ببین چه لقمه ای سر سفرته که اینجوری حرامفکر شدی
۵
رضا واینا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
اگه بعنوان پرسپولیسی که منتظر باخت استقلال بوده گزارشو دنبال کرده باشی اره اذیت شدی...
اما بیشتر از اون فک کنم از بازی خوب استقلال اذیت شدی داری سر گزارشگر خالی میکنی خانوم نویسنده ...
اره سر بازی استقلال گزارش گر ایرانی با تمام وجودش از استقلال دفاع میکنه ....بیطرفی هم بزار در کوزه ابشو بخور...ناراحتی میتونی تی وی رو خاموش کنی از ورزش سه نتایج زنده رو دنبال کنی.
۷
رضا واینا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
حمایت از تیم خودی وقتی رقیبت هیج هواداری داخل کشور نداره(که ظاهرا داشته )یه جیز کاملا طبیعیه تو دنیای گزارش..نمیدونم چرا بعضی هموطنامون نتونستن تحمل کنن
۵
اشکان
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
سعید از خوزستان
احمق من خودم استقلالیم
ولی گوه میخوری به حجاب کسی کاری داشته باشی
غیرتت رو نگه دار یه جایی دختر مردم ازت کمک خواست خرجش کن
نه اینکه اعتقاداتتو اینجا وسط بکشی
اصلا گوه میخوری پای اعتقاد و دین رو در یک فضای ورزشی کشیدی وسط و از دین مایه میذاری که حرف های صد من یک غاز تو موجه جلوه بدی که اسلام هم اینجا خراب کنی
مرتیکه مسخره عقده ای سیاست و دین
۵
اس اس
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۷
خخخ سیانکی سرخ ترین گزارشگر صدا و سیماست حتی بالاتر از ناعادل و .. بهتر علیه اش مطلب بنویسید و خودتون خودتون رو بزنید !!!
خشایار
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
دقیقا. خواجه حافظ شیرازم میدونه سیانکی لنگیه.
بوير
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
خانم. حضرتي. افسون. خانم.
ما كه از گزارش جناب سيانكي لذت برديم.
بازي بعد تو بيا گزارش كن ببينم. چه. غلطي ميكني
امیر
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۸
واقعا ,در این که داور خیلی بد بود حرفی نیست اما از داور بدتر این گزارشگر بود من خودم منتظر بودم فحاشی کنه کم کم اینقدر سطح گزارش رو به لیدر استقلال بودن نزدیک کرده بود
ميلاد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
يه جوري گير داده بود به شرايط جوي انگار بازي وسط تابستونه،الان اونجا هوا عاليه و مطبوع
اشکان
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۱
سوختگی های دربی
فقط انقدر شعور نداری که بفهمی بازی های بین المللی جای این سوسه اومدن ها نیست!
علی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
چون حرف حق زده شده رنگی! هرکی از هرجا اومد میشه نویسنده!!
ُسينا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
احسنت. اصلا از گزارش هاش خوشم نمياد. واقعا نچسب گزارش مي كنه.
كلا بجز عادل كه با اختلاف اوله به نظر من فقط دو تا گزارشگر استاندارد داريم: مزدك و احمدي.
احمد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۹
واقعا گزارشش افتضاح بود گزارشگر فقط باید بازی را گزارش کنه ولی گزارشگرای ایران تو همه مسائل دخالت میکنن ربطی به قرمز و آبی هم نداره
محمد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۶
اگر یکم انگلیسی متوجه بشی و گزارش انگلیسی ببینی میفهمی همه جای دنیا همینطوری گزارش میکنن و به حمایت از تیمشون میپردازند ولی من نمیفهمم این چرا تو ایران ناراحت کنندس.
۶
آزاد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۲
درسته ،کاملا درست و معقول تحلیل کردید . این مسئله ربطی به ابی یا قرمز نداره ،صدا و سیما هیچ ارزشی برای روح فوتبال قائل نیست. نمونه ش مسئله ی حق پخش که برای همه معضله . لطفا چون حالا بازی استقلال بوده رنگی واکنش نشون ندید،برای هر تیمی این نوع گزارش بی احترامی به شعور مخاطبه .
Ava_86
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
حالا تصور کنید ما طرفداری رئال چی می کشیم وقتی نصف بازی های رئال میدن همچین ادمی گزارش کنه
راشفورد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
دقیقا. به نظر هم بارساییه اما بازی های رئال رو میدن بهش. همشم زر میزنه
Ava_86
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
حالا تصور کنید ما طرفداری رئال چی می کشیم وقتی نصف بازی های رئال میدن همچین ادمی گزارش کنه
۹
سروش
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
واقعا ادم کامنتا رو میخونه خجالت میکشه... ایت چه طرز اظهار نظره، چرا مردم اینجورین؟ اقا نقد به گزارشگری که واقعا در سطح پایینی گزارش کرده بازی رو چرا با قضایای دیگه قاطی می‌کنید؟؟؟ یکی اومده گفته شما موهاتو بپوشون و الگوتو عوض کن، یکی ربطش به نتیجه دربی، یکی گفته گزارشگره خودش پرسپولیسیه! مردم تیا نقد رو خوندین؟ ایا فهمیدین؟ ایا متوجه موضوع شدین؟ چرا این ۲ قطبیه لعنتی قرمز و ابی اجازه نقد گزارشگر و هم نباید بده به مخاطب فوتبال؟
علی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
خدا عمرت بده ،یکی پیدا شد حرف دل ما رو بزنه
جيم
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۴
عاريايي جماعت كلا يه تخته اش كمه .... مرزهاي حماقت اكه در ثريا هم باشه ملت با سرعت نور بهش ميرسن
mja
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۱
این سایت چقدر بی در و پیکره که هر کسی هر چی دلش بخواد میتونه توش بذاره. خانم جون از اطلاعات معلومه تازه فهمیدی شبکه فوتبال پخش میکنه ، هنوز نفهمیدی به این حرفهایی که سیانکی زده میگن طعنه یا کنایه، یا تلخند. همه جای دنیا اکثر گزارشگرها هم میگن مشکل اینکه جز نه زبان بلدی نه خانه داری نمیذاره بنشینی ببینی
جيم
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
بيسوات شمايي و بي در و پيكر متاسفانه هموطنان عزيز كه انقد از دنيا پس افتاده اند كه از كامنت گزاري فحش بلدند و از كري خوني تعصب و كله خري.

خير، شما تمام شبكه اي معقول دنيا رو ببيني، گزارشگرها سعي مي كنن بيطرف باشند ... مسلما درصدي از طرفداري ممكنه وجود داشته باشه ولي حتي وقتي تيمهاي مليشون هم يكطرف باشه سعي ميكنن بي طرفانه باشند و معمولا بي تعصب گزارش كنند. گزارشگر كارش تهييج و حماسه افريني نيست، بازيكن تو زمين داره بازي ميكنه ... تهييج گزارشگر فقط و فقط تنش و عصبيت رو بين مردم عام افزايش ميده بدون هيچ دست اوردي! چون ممكنه غاط بزنن ملت هوس فتح سفارت، فحش كشي و انتقام كنند. اين كاري ست كه معقول ها ميكنند، حمقا جوري ديگه عمل ميكنند كه ما هم از اون دسته هستيم!
حسین اهوازی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۱۱
کمبود سوژه دارید ؟ این سوژه چه جای بحثی داشت
۴
آبتین
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱
اول اینکه شما یک نگاهی اجمالی به شبکه های و مطبوعات غیر وطنی بندازی متوجه میشی، فقط در این مملکت مفسرین و مجری های تلویزیونی و قس علی هذه حق ندارند هواداری و حمایت خودشون رو از تیم، چهره، شخص سیاسی، اعلام کنن.
همش باید شبیه شما باشند، بزک آبی و قرمز کنن ولی نگن در دلشون چه خبره. پز بی طرفی مضحک بدن.

دوم اینکه بازی با تیم محبوب شما نبود که بهت بر بخوره. لزومی نداره شما هم یه ناخون روی زخم داور (که به وضوح معلوم بود که زمین رو با جنگ شیعه و سنی اشتباه گرفته بود) بکشی.

چهار تا دونه شبکه اونوری هم ببینید. طرف به عنوان هوادار مثلا لیپورپول جلوی منچستر میاد بازی رو گزارش میکنه. برگشتش هم لطفش رو جبران میکنن.
اگر به این بنده خدا ایراد داری باید به تمام گزارشگرهای استانی که به وضوح و در واقع به حق جهت تیمشون رو موقع گزارش میگیرن هم داشته باشی.
این اداهای بی طرفی ظاهری فقط شاید بچه های پیش دبستانی رو گول بزنه. داور اگر رشوه هم نگرفته بود، قطعا به اون سمت غش کرده بود. منتها انگار شما و هواداران العین حواستون پرته.

متاسفانه شما آزادی بیان و آنارشی رو باهم اشتباه گرفتی. ابراز هر نظری لزوما دفاع از آزادی بیان نیست.
۹
یوسف
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۲
پایین پست یه عده چی دارن میگن؟! واقعا همچین سطحی از گزارش مطلوبتونه؟! اگه هست بگید امضام بزنید پاش بریم باهاش پناهندگی بگیریم!!
خخخ
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
اقا یوسف مثل اینکه ای اسپورت از امشب دوباره تصمیم گرفته فحش های ناموسی رو تایید کنه.
کامنت کسری و بعدش کامنت مامان کسری رو بخون. فردا اقای طباطبایی میگه کامنت ها که فحش داره از دست دوستان خارج شده.
همه ایران ناراحتن.اونوقت این خانم لنگی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۷
واقا برای آی اسپورت متاسفم.که همچین کارکنانی رو داره.دیکه این از حدش هم زیادتر زده.متاسفم.و دیگه این سایت رو نگا نمیکنم.متاسفم
۸
نیسا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۰
واقعا باید تاسف خورد به حال شماها که همچین کامنتای زمان جاهلیت میذارین و نویسنده رو به خاطر نقد منصفانه گزارشگر بازی به قرمز بودن و خیلی صفتای بد دیگه محکوم میکنین این آقای سیانکی همه گزارشاش اینجوریه و خیلی غیر حرفه ای و توذوق زننده و حتی گزارش بازی بارسا رو می‌کنه منی که طرفدار اون تیم هستم هم به شدت بدم میاد ازین زرد بودن افراطی
لنگی ها و کیسه کش ها دشمن فوتبالن
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۵
آهای پرسپولیسی ها، آهای استقلالی ها، ازتون خواهش میکنم بیایید از این جماعت کیسه کش و لنگی اعلام برائت کنید. اینا هوادار استقلال یا پرسپولیس نیستند، اینا افراد بی خردی هستند که با نفرت پراکنی و لجن پراکنی فوتبال رو تلخ کرده اند. لذت فوتبال رو از بین برده اند. باور کنید یکی دو دهه قبل اینقدر نفرت پراکنی نبود. لااقل یه پرسپولیسی به دوست استقلالیش نمیگفت کیسه کش، لااقل یه استقلالی به دوست پرسپولیسیش نمیگفت لنگی. باور کنید دیگه خسته کننده شده و داره سال به سال بدتر میشه، جدیدا این جماعت لنگی و کیسه کش دکل نورد شدن و با عرض تاسف از بازیکنان عربی کشور های خلیج فارس برای کری خوانی مایه میذارن.
زنده باد آی اسپورت کاملا بی طرف
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۵۲
يعنی مثلاً شما سايتتون طرفداريش از پرسپوليس تابلو نيست؟:) اگه طرفداری
بده پس سايت خودتون از زردترين سايتهاست. دوماً حمايت از تيم وطنی در تمام
گزارشهای دنيا ديده ميشه. خيال ميکنين در بازيهای انگليس با کشورهای ديگه گوينده های
اينگليسی کاملاً بی طرف رفتار ميکنند؟ جيغ و داد گزارشگر آرژانتينی بعد از گل مسی به ايران
رو نديدين؟ گريه های اون يکی گويندهٔ آرژانتينی بعد از گل مارادونا به انگليس رو تا حالا
نشنفتين؟ اگر بی طرفی براتون واقعاً مهمه به جای ايراد گرفتن از چيزهايی که در دنيا عادی هستن
يه فکری به حال سايت خودتون بکنين که ده درصد بيشتر با روزنامهٔ پيروزی فرق نداره. شما
برين همون بليچر رپورت که هی ازش مطلب چاپ ميکنين رو نگاه کنيد...آيا اصلاً علاقهٔ رنگی
نويسنده هاش به چشم مياد؟ در مقابل هر کس ده دقيقه تو سايت شما بگرده دقيقاً ميفهمه
که تحريريه از کدوم باشگاه و مربی طرفداری ميکنه. کمی خود آگاهی بد نيست.
زنده باد آی اسپورت کاملا بی طرف
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۵:۵۲
يعنی مثلاً شما سايتتون طرفداريش از پرسپوليس تابلو نيست؟:) اگه طرفداری
بده پس سايت خودتون از زردترين سايتهاست. دوماً حمايت از تيم وطنی در تمام
گزارشهای دنيا ديده ميشه. خيال ميکنين در بازيهای انگليس با کشورهای ديگه گوينده های
اينگليسی کاملاً بی طرف رفتار ميکنند؟ جيغ و داد گزارشگر آرژانتينی بعد از گل مسی به ايران
رو نديدين؟ گريه های اون يکی گويندهٔ آرژانتينی بعد از گل مارادونا به انگليس رو تا حالا
نشنفتين؟ اگر بی طرفی براتون واقعاً مهمه به جای ايراد گرفتن از چيزهايی که در دنيا عادی هستن
يه فکری به حال سايت خودتون بکنين که ده درصد بيشتر با روزنامهٔ پيروزی فرق نداره. شما
برين همون بليچر رپورت که هی ازش مطلب چاپ ميکنين رو نگاه کنيد...آيا اصلاً علاقهٔ رنگی
نويسنده هاش به چشم مياد؟ در مقابل هر کس ده دقيقه تو سايت شما بگرده دقيقاً ميفهمه
که تحريريه از کدوم باشگاه و مربی طرفداری ميکنه. کمی خود آگاهی بد نيست.
۲
مجید
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۴۵
اگر برای لنگ هم چنین گزارش میکرد باز انتقاد میکردید
۴
عارف
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
خاک بر سرت با تحلیلت خوزستان رو عشق است
۱
محمد یوسفی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۴
خانم حضری از طرف سعید از شما معذرت میخوام شما حرف های خوبی در رابطه با گزارشگران ما گفتین در ضمن غیر از آقای سیانکی که جوگیر میشن آقای خیابانی که بازی پرسپولیس با الوصل را گزارش میکرد آنقدر ناراحت بود از برد پرسپولیس که حد نداشت متاسفم که صدا و سیما گزارش میدهند به این گزارشگران
Kian
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۹
کاش کمی انصاف داشتید خانم محترم،کاش بعد از گزارش های احمدی و مزدک و فردوسی پور که هیچ ابایی از حمایت از پیروزی حتی در بازیای داخلی ندارن،هم این حرفارو میزدید ،عصبانیت احمدی بعد از خوردن ۴ گل از الهلال یا همین بعد از باخت به السد ،حالا سیانکی که سابقه چنین گزارش هایی برای پیروزی رو هم داره،اومده از نماینده کشورش حمایت کرده،اونم در مقابل اون حجم از حق کشی ها و ناعدالتی ها،براتون خیلی سخته؟،حتما باید از شما حمایت بشه همیشه؟
۵
رضا واینا
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
اگه بعنوان پرسپولیسی که منتظر باخت استقلال بوده گزارشو دنبال کرده باشی اره اذیت شدی...
اما بیشتر از اون فک کنم از بازی خوب استقلال اذیت شدی داری سر گزارشگر خالی میکنی خانوم نویسنده ...
اره سر بازی استقلال گزارش گر ایرانی با تمام وجودش از استقلال دفاع میکنه ....بیطرفی هم بزار در کوزه ابشو بخور...ناراحتی میتونی تی وی رو خاموش کنی از ورزش سه نتایج زنده رو دنبال کنی.
۲ ۱
حميد
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
ببين «رضا واينا» جان... من يه استقلاليه 2 آتيشه هستم. من اونجايي با گزارش سيانكي مخالفم كه داشت با استفاده از برخي تيكه پراني ها، خود بچه هاي استقلال رو ضايع مي‌كرد. يا تحليل هاي بي موردي مي كرد
آخه فكرشو بكن يه مربي بزرگ با چند تا تيم آناليزور و ... براي يه بازي مهم استراتژي مي چينه، اونوقت اين سيانكي مياد با هيجانات اضافه و مسخره‌ش (كه مي خواد اداي خياباني رو دربياره) تفكرات مربي و زحمت بازيكنا رو زير سوال مي‌بره
سيانكي اصلا انتخاب خوبي نبود
از اون دوست بسيجي مون هم مي‌خوام اينجا دنبال با حجاب كردن مردم نباشه، بره تو خيابون به دوستاي گشت ارشاديش بپيونده... اَه اَه اَه
خجالت بكش بابا
سوزش از دربی دربی
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
یعنی خاک تو سر نویسنده که این مطلبو نوشته برای خودم متاسفم واقعا خاک تو سرت
۲
سالار
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۱۰
با عرض سلام خدمت نویسنده این متن باید خدمت شما و بغیه دوستان عرض کنم انگار شما اقای نویسنده انگار توقع داری کشورهای عربی با جمعیت چند صد هزار نفری ورزشگاه چند صد هزار نفری رو پر کنن تا بقول شما جایگاه مردمی فوتبال رو نشون بدهند
دوما انگار گزارش هیچ کشوری رو بغیر از گزارش داخلی رو گوش ندادی تا بفهمی چجوری هر گزارشگری به حمایت از تیم محبوب و یا تیم منتخب کشورش می پردازد .ایران تنها کشوری است که گزارشگر ترس دارد تمایلات رنگی خودش رو اظهار کند
یکبار و فقط یکبار به گزارشگران عربی هنگام گزارش با یکی از تیم های ایرانی توجه کنی میفهمی در مورد تیم های ایرانی چطور با بغض و دشمنی قضاوت میکنن
اقای نویسنده که داری سیانکی رو متهم به طرفداری از یک تیم متهم میکنی باید خدمتت عرض کنم که اتفاقا ملت شعورن دارن تا بفهمن متنی که نوشتی از روی بغض و طرفداری رنگ خاصی است
۳
نیلوفر
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
موافقم با رضا واینا
و اینکه وقتی سیانکی میگه شفر به بازیکناش میگه حواستون به داور باشه مشخصه ک داره به شوخی میگه
و جا داره یکی میگفت چقد خوبه این حسینی
علی زارع
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
عالی بود مرسی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر