فهرست
اینفانتینو به نفع پلاتینی از انتخابات فیفا کنار می کشد
اینفانتینو به نفع پلاتینی از انتخابات فیفا کنار می کشد

اینفانتینو به نفع پلاتینی از انتخابات فیفا کنار می کشد

آی اسپورت – جیانی اینفانتیو قصد دارد به نفع میشل پلاتینی از کاندیداتوری برای ریاست فیفا کنار بکشد٬ البته این اتفاق در صورتی رخ می دهد که محرومیت موقت پلاتینی بدون صدور حکم محرومیت دائم برای او به پایان برسد.
پلاتینی رئیس یوفا برای گرفتن کرسی ریاست فیفا و نشستن به جای سپ بلاتر٬ نامزد انتخابات ریاست این سازمان شد اما پای او هم به ماجرای فساد در فیفا کشیده شد و بابت همین مسئله با محرومیتی ۹۰ روزه مواجه شده است.
اینفانتینو نایب رئیس یوفا هم که یکی دیگر از کاندیداها است اعلام کرده که افتخار می کند که نامش در فهرست نامزدهای انتخاباتی قرار دارد اما حالا مدعی شده اگر حضور او به معنی رقابتش با پلاتینی باشد ترجیح می دهد از این رقابت کنار بکشد: «پلاتینی رئیس من است و طی ۹ سال گذشته با او کار کرده ام.» او در گفت و گو با روزنامه ایتالیایی گاتزتا دلو اسپورت گفت: «مشخص است که حمایت او را به همراه دارم وگرنه اصلا نامزد انتخابات نمی شدم. اما می خواهیم یک چیز را خیلی روشن بگویم: کاندیداتوری من علیه میشل نیست. اگر او بتواند در انتخابات شرکت کند من خودم را کنار می کشم. با این جود در این لحظه من هنوز ۱۰۰ درصد کاندیدای این انتخابات هستم و به این راه ادامه خواهم داد.»
     
آی اسپورت
2015-11-11 01:49:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر