فهرست
پودولسکی: با شنیدن استعفای نیرزباخ شوکه شدم
پودولسکی: با شنیدن استعفای نیرزباخ شوکه شدم

پودولسکی: با شنیدن استعفای نیرزباخ شوکه شدم

آی اسپورت – لوکاس پودولسکی ملی پوش تیم ملی آلمان می گوید از شنیدن خبر استعفای ولفگانگ نیرزباخ رئیس فدراسیون فوتبال این کشور شوکه شده و البته این شوک برای کل اعضای تیم ملی آلمان بوده.
رئیس فدراسیون فوتبال آلمان روز دوشنبه و در پی کشیده شدن پای او به رسوایی های مربوط به پرداخت رشوه جهت گرفتن میزبانی جام جهانی ۲۰۰۶ (آلمان)٬ از سمت خود کناره گیری کرد.
پودولسکی می گوید اعضای تیم ملی آلمان همیشه رابطه بسیار خوبی با نیرزباخ ۶۴ ساله داشتند و از این تصمیم او غمگین هستند: «نمی دانم که این اتفاق تاثیر زیادی روی تیم می گذارد یا نه. اما خیلی از بازیکنان با یکدیگر در این مورد حرف زده و می زنند.  می توانم بگویم اینکه نیرزباخ تصمیم به استعفا گرفت برای خود من واقعا شوکه کننده بود. به عقیده من آقای نیرزباخ یک رئیس فوق العاده بود. او به تیم نزیک بود و رابطه ای عالی با من و دیگر بازیکنان تیم داشت و همیشه از حضور در کنار او لذت می بردیم. تحت ریاست او ما فاتح جام جهانی شدیم و به همین دلیل این موضوع واقعا مرا شگفت زده کرده. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که هیچ نکته‌ی منفی ای در طول دوران کار با او ندیده ام و به همین دلیل به شدت از تصمیم او ناراحت هستم.»
     
آی اسپورت
2015-11-11 02:05:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر