فهرست
دایی: پیشکسوتان برنامه هایی می دهند که اجرایشان شدنی نیست!
دایی: پیشکسوتان برنامه هایی می دهند که اجرایشان شدنی نیست!

دایی: پیشکسوتان برنامه هایی می دهند که اجرایشان شدنی نیست!

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان نشست هم‌اندیشی پیشکسوتان این باشگاه با امیررضا خادم و دیگر مسئولان وزارت ورزش برای حل مشکلات پرسپولیس، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بحث اصلی ما درباره شرایط کنونی پرسپولیس بود و پیشسکسوتان عزیز هم پیشنهاداتی داشتند که بیشتر آن‌ها صحبت از برنامه‌های چند ساله می‌کردند اما شرایط پرسپولیس به گونه‌ای نیست که بتوان این برنامه‌های چند ساله را در حال حاضر انجام داد. هرچند که صحبت‌شان کاملا درست بود اما در وضعیت فعلی این برنامه‌های بلندمدت برای پرسپولیس سودی ندارد.

به نقل از ایسنا، دایی در پاسخ به این سوال که پیشنهاد خودتان برای برون‌رفت از این وضعیت چیست، گفت: من پیشنهاد خاصی ندارم. به نظر من روشی که آقای خادم برای حل این مشکلات در پیش گرفته، محتمل‌ترین و عملی‌ترین راه است و شاید با همین پیشنهادها بتوان در مسابقه‌های آتی شرایط پرسپولیس را بهتر کرد و ان‌شاءالله تیم هم نتایج خوبی بگیرد و هواداران را خوشحال کند.

او در ادامه گفت: ما کاری به گذشته باشگاه پرسپولیس نداریم. برای ما حال و آینده مهم است. الان بهترین زمان را داریم که تیم برای سال بعد بسته شود. باید در سه بازی باقی مانده نتایج خوبی بگیریم و با توجه به اینکه سهمیه ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان به سه تیم کاهش یافته، باید تلاش کنیم حداقل نایب قهرمان شویم و این خیلی کار ما را سخت می‌کند.

سرمربی پرسپولیس درباره پیشنهادهای پیشکسوتان این باشگاه در نشستی که برگزار شد گفت: متاسفانه باید بگویم که ما باید واقعیت‌ها را قبول کنیم. سوال من این است که ما چگونه می‌خواهیم کل هزینه‌های باشگاه را در رده‌های مختلف تامین کنیم. پیشکسوتان عزیز ما چگونه می‌خواهند 30 میلیارد برای هزینه‌های باشگاه فراهم کنند؟ در این جلسه درباره کاری که برای باشگاه‌های ترکیه انجام شد، صحبت‌هایی به میان آمد، اما دولت ترکیه خیلی به باشگاه‌های این کشور با وام‌های آنچنانی کمک کرد اما در حال حاضر در کشور ما چنین فضایی وجود ندارد. دولت ما در حال حاضر دغدغه‌های خیلی مهم‌تری نسبت به فوتبال دارد و اصلا نمی‌تواند به چنین مباحثی وارد شود. کارهای مهم‌تری برای انجام دادن وجود دارد و ما هم نمی‌توانیم توقع بیجا از دولت داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در این نشست درباره انتخاب یکی از پیشکسوتان برای عضویت در هیات مدیره باشگاه صحبتی شد یا خیر، گفت: نه اصلا صحبتی درباره این موضوع به میان نیامد و دیگر وقت نشد که بحث به اینجا برسد.

     
آی اسپورت
2014-03-17 16:51:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر