فهرست

آخرین خبر در مورد نیمکت سپاهان: مربی اسپانیایی گزینه اصلی شد

آی اسپورت - در حال حاضر حضور اسکوچیچ و کرانچار در سپاهان منتفی و یک گزینه اسپانیایی به دو گزینه باقی مانده کروات اضافه شده است. این گزینه اسپانیایی «رائول کِاندا پرس» نام دارد که سابقه سرمربیگری در لالیگا و همچنین لیگ عربستان را در رزومه کاری خود دارد. این مربی 46 ساله سرمربی رئال سوسیداد، آلمریا، الاتحاد و النصر عربستان هم بوده است. وی در سال 2014 سرمربی النصر عربستان بوده و یک سال است که هدایت تیمی را بر عهده ندارد.
با توجه به مشکلات شدیدی که بین لوکا بوناچیچ و بازیکنان مطرح سپاهان در آخرین حضور این مربی کروات در سپاهان بوجود آمد و ذهنیتی که هواداران سپاهان نسبت به لوکا دارند و همچنین ترک ناگهانی سپاهان توسط این مربی کروات، شانس او برای هدایت سپاهان نسبت به دو گزینه دیگر کمتر است.
به نظر می‌رسد اگر سپاهانی‌ها به ویژه در زمینه مالی با کِاندا به توافق برسند این مربی اسپانیایی از شانس بیشتری نسبت به استیماچ برای نشستن بر روی نیمکت سپاهان برخوردار باشد اگر چه با توجه به اتفاقات اخیر هیچ‌چیز در این باشگاه قابل پیش‌بینی نیست. در این بین احتمال اضافه شدن یک گزینه برزیلی به نام فاریاس هم به سه گزینه دیگر مطرح شده که البته این احتمال ضعیف به نظر می‌رسد.

منبع: تسنیم
کدخبر: 9408
     
آی اسپورت
2015-11-11 11:07:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر