فهرست
توضیح کفاشیان درباره عکس منشوری: من چیزی ندیدم!
توضیح کفاشیان درباره عکس منشوری: من چیزی ندیدم!

توضیح کفاشیان درباره عکس منشوری: من چیزی ندیدم!

آی اسپورت- در میان ورزشکاران و فوتبالیست‌های کشورمان و حتی هنرمندان گاها عکس‌ها و فیلم‌هایی در فضاهای مجازی منتشر می‌شود که حاشیه‌های فراوانی را برای آن افراد درپی دارد اما این‌بار یک عکس منشوری از علی کفاشیان در جریان بازی‌های فوتبال ساحلی در دبی نام این مقام مسئول را نیز در لیست منشوری‌ها قرار داده است. همشهری ورزشی، دیروز بعد از بازدید علی کفاشیان از اردوی ملی‌پوشان و بستن قرارداد با اسپانسر تیم ملی گفت‌وگوی کوتاهی با وی انجام داده است.


*آقای کفاشیان قرارداد اسپانسر تیم ملی با حضور ملی‌پوشان انجام شد؟
بله؛ اسپانسر را معرفی کردیم، بازیکنان تیم ملی هم بودند تا ملی‌پوشان هم بدانند از لحاظ مالی مشکلی وجود ندارد و ما تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تیم ملی با کمترین دغدغه فقط به فکر پیروزی در مسابقات پیش‌رو باشد.


*ولی در هفته‌های گذشته تیم ملی و کی‌روش روزگار سختی را پشت‌سر گذاشت و اتفاقات خوبی را حول و حوش تیم ملی شاهد نبودیم.
باید اتفاقات حاشیه‌ای را کنار گذاشت و یکدست از تیم ملی حمایت کنیم تا راحت مسابقات پیش‌رو انجام شود. باید بپذیریم اگر تیم ملی به جام جهانی برود فوتبالمان رشد کرده و اگر نرویم فوتبالمان رشد نمی‌کند.


*ولی تیم ملی و کی‌روش از داخل فدراسیون و به قول گفتنی از خودی‌ها ضربه می‌خورد.
نه؛ ما به خودی‌ها تذکر جدی دادیم و به هیچ وجه نباید با عنوان خودی در مورد تیم ملی و کی‌روش مصاحبه شود.


*سفر به امارات چطور بود؟
در این سفر از اردوی تیم ملی امید بازدید کردیم. ما آنجا دعوت بودیم که یکسری مذاکرات هم داشتیم، بازی فینال لیگ قهرمانان را هم تماشا کردیم، بعد از آن هم رفتیم بازی‌های ساحلی را تماشا کردیم. در کل الحمدالله سفر خوبی بود.


*حاج‌آقا بعید بود، از شما عکس منشوری منتشر شود.
(کفاشیان در پاسخ به این سوال جدی‌تر می‌شود): عکس منشوری یعنی چه؟!


*همان عکسی که در حین تماشای بازی ساحلی از شما منتشر شد و آقای حسنی‌خو رئیس حراست وزارت ورزش هم اعلام کرده این موضوع را پیگیری خواهد کرد.
نه؛ هیچ چیزی نبود و من هیچ صحنه‌ای ندیدم. من برای دیدن بازی تیم ملی ساحلی و تشویق بازیکن  تیم ملی به استادیوم رفته بودم.


*به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال نمی‌خواهید در مورد داوری‌ها کاری کنید تا کمتر شاهد اعتراض‌ها باشیم؟
این هفته جلساتی در این زمینه برگزار خواهیم کرد و قرار است کلاس‌هایی هم برای داوران به ویژه یکسری داوران خاص داشته باشیم تا اشتباهات داوری به حداقل برسد.


*موضوعی که الان اهالی فوتبال و به خصوص طرفداران تیم ملی را نگران کرده این است که کی‌روش این روزها بیش از همیشه نیاز به حمایت دارد.
ما همیشه از کی‌روش حمایت کردیم و دیدید که در مورد اتفاقات اخیر هم ما پشت او بودیم.


*ولی به نظر، کی‌روش در مقابل منتقدان تنها است.
کی‌روش تنهاست؟! نه تنها نیست، کادر فنی تیم ملی کنارش هستند.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-11 14:03:10
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر