فهرست
مهدوی‌کیا: پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی است
مهدوی‌کیا: پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی است

مهدوی‌کیا: پرسپولیس مدعی جدی قهرمانی است

آی اسپورت- مهدی مهدوی‌کیا این روزها به دور از حواشی فوتبال ایران مشغول آموزش تیم‌های پایه هامبورگ است. مهدوی‌کیا درخصوص شرایط این روزهای خود و فوتبال ایران گفت‌وگویی انجام داده که این گفت‌وگو را به نقل از روزنامه همشهری ورزشی می‌خوانید.

 
اوضاع در هامبورگ چطور است؟
خدا را شکر شرایط خوبی در هامبورگ دارم و مشغول بازی‌های تیم‌های پایه هامبورگ هستم؛ سرم بسیار شلوغ است و از اخبار و اوضاع فوتبال ایران خبر ندارم.
 
یعنی بازی‌های پرسپولیس را هم دنبال نمی‌کنید؟
متاسفانه من صبح‌ها به تمرین می‌روم و وقتی برمی‌گردم که دیگر هوا تاریک شده است و به همین دلیل زیاد فرصت پیدا نمی‌کنم بازی‌های پرسپولیس را دنبال کنم اما از طریق سایت‌ها اخبار پرسپولیس و بازی‌های تیم را دنبال می‌کنم.
 
پرسپولیس را این فصل چطور دیدید؟
به نظرم پرسپولیس امسال مربی بسیار خوبی را در اختیار دارد و نسبت به سال گذشته بازیکنان جوان و اما بااستعدادی را جذب کرده که هرکدام‌شان هم در تیم‌های خود سال گذشته به نوعی ستاره بودند و سابقه بازی در لیگ برتر را داشته‌اند. پرسپولیس امسال فوتبال زیبایی را ارائه می‌دهد و فقط باید به برانکو فرصت داد تا بتواند با تیمش نتیجه بگیرد.
 
این پرسپولیس چقدر شانس قهرمانی دارد؟
هنوز راه زیادی تا پایان رقابت‌های لیگ باقی مانده و مطمئن هستم پرسپولیس امسال یکی از مدعیان جدی قهرمانی خواهد بود و تنها به زمان احتیاج دارد تا روی دور برد بیفتد.
 
اما سرخپوشان جام حذفی را از دست دادند؟
خبرش را شنیدم و این را هم می‌دانم که پرسپولیس در دیدار برابر ذوب‌آهن 10نفره شد و این اتفاق در بازی‌های گذشته پرسپولیس هم افتاده است اما مطمئن هستم که برانکو آن‌قدر باهوش است که بر مشکلات داوری هم غلبه کند و مسائل داوری روی تیمش تاثیری نداشته باشد.
 
اخبار تیم ملی را هم دنبال می‌کنید؟
بله؛ اگر زمان داشته باشم اخبار تیم ملی را هم دنبال می‌کنم؛ تیم ملی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی باید به مصاف ترکمنستان و گوام برود که البته دیدارهای مشکلی نیست اما باید خودش را آماده کند تا در دور بعد با حریفان مشکل‌تر بتواند نتایج خوبی بگیرد و کار تیم ملی تازه از مرحله بعد آغاز می‌شود.
 
در مورد دعوای کی‌روش و فدراسیون فوتبال چیزی شنیده‌اید؟
به هر صورت چیزی که مهم است این است که تیم ملی بر همه چیز ارجح است و ما باید از تیم ملی کاملا حمایت کنیم و دعوای کی‌روش و فدراسیون چیزی جز ضرر زدن به تیم ملی نخواهد داشت و مطمئنم فدراسیون فوتبال و کی‌روش بهتر از هر کسی شرایط تیم ملی را درک می‌کنند.

کد: 9411
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-11 16:27:02
نظر دهید

۱ نظر
....
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۲۵
پرسپولیس مدعی جدی قهرمانیست خخخخخخخخخخخ مهدوی کیا سرش جایی نخورده باشه ای کاش!!؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر