فهرست
سیدجلال ۴۴-۵۴ مجیدی ؛ جنگ هواداری
سیدجلال ۴۴-۵۴ مجیدی ؛ جنگ هواداری

سیدجلال ۴۴-۵۴ مجیدی ؛ جنگ هواداری

آی اسپورت - در شرایطی که فوتبال در سراسر جهان تعطیل شده، کاربران فوتبال دوست شبکه های اجتماعی باپرداختن به چالش ها و اتفاقات مختلف خود را مشغول می‌کنند و ایرانی ها نیز از این قافله عقب نمانده اند. از دو روز پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا یک نظرسنجی رسمی را با عنوان اسطوره های ایرانی لیگ قهرمانان برگزار کرده که در آن احسان حاج صفی، قاسم حدادی فر، مهدی رحمتی، سیدجلال حسینی و فرهاد مجیدی حضور دارند و حالا رقابت بین آن ها به اوج خود رسیده است.

پس از گذشت بیش از ۴۸ ساعت از آغاز این نظرخواهی، ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در نظرسنجی شرکت کرده اند که عدد عجیب و رکورد فوق العاده ای است. در ابتدا، سیدجلال حسینی رای بیشتری را در اختیار داشت اما حالا فرهاد مجیدی از او پیشی گرفته و با ۵۴ درصد در صدر جدول قرار دارد. این در حالی است که سه گزینه دیگر، روی هم ۲ درصد رای آورده اند!

علاوه بر حضور خودجوش طرفداران، کانال ها و صفحه های هواداری نیز نقش پررنگی در داغ کردن این نظرسنجی داشته اند. نکته جالب و شاید عجیب این است که بخشی از این مشارکت سه میلیونی، به کاربرانی مربوط است که با راه های تقلبی قصد دارند تا رای خود را ثبت کنند. در فضای مجازی برنامه هایی معرفی شده اند که قابلیت لمس بی نهایت روی صفحه را ارائه می‌کنند و همچنین عده ای با پاک کردن تاریخچه مرورگر، آمار را بالا برده اند. حالا باید دید در ساعات آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد و این کشمکش آبی و قرمز در روزهای تعطیلی فوتبال به چه نتیجه ای ختم خواهد شد.

44
44

 

ورزش سه 

  ۲  
آی اسپورت
2020-03-26 15:40:00
نظر دهید

۲ نظر
90
پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۸:۱۲
هیچ جنگ هودارای رو کیسه ها نمیتونن ببرن . الان هم به صورت گسترده دارن یه اپ رو تبلیغ میکنن که خودکار رأی میده!!!!
اسطوره شون تو زمین با پودر بازی میکرد تو نظرسنجی با اپ و رأی خودکار هرچند فکر نکنم در نهایت هم بتونه رأی بیشتری بیاره.
قبلا هم تو نظرسنجی ورزش سه همین غلط رو کرده بودن که کلا رأی گیری منطفی شد.
۱
كنت دراكولا
پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹، ۱۸:۴۷
نتيجه كاملا مشخص بود،سيد جلال ٦٨ درصد بود تا اينكه كيسه كشهاي متقلب عوضي مثل اسطوله ي دوپينگي شون كه مثل زمان بازيگري اواخر فوتبالش تونست فوتباليست بشه با جك تري دي شروع به تقلب كردن با درست كردن ربات و اپليكيشن و كاملا يه راي گيري تقلبي درست كردن!!!!هميشه و همه جا اقليت رو به تقلب و سركوب ميارن و اين رو به عين ميشه تو اين حكومت ديد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر