فهرست
چهره روز: پیشنهاد 30 میلیون یورویی آرسنال به خسه
چهره روز: پیشنهاد 30 میلیون یورویی آرسنال به خسه

چهره روز: پیشنهاد 30 میلیون یورویی آرسنال به خسه

آی اسپورت- نشریه استار انگلیس نوشته که نیمکت‌نشین شدن خسه رودریگس، مهاجم اسپانیایی رئال‌مادرید در بازی اخیر این تیم برابر سویا اولین نشانه از یک سال ناکامی دیگر برای او جهت راه پیدا کردن به ترکیب اصلی کهکشانی‌ها و تبدیل شدن به مهره‌ای ثابت در این تیم است.
با حضور تعداد زیادی ستاره‌های بزرگ و نام آشنا در ترکیب رئال‌مادرید، رافائل بنیتس همچون مربیان قبلی تیم آنطور که باید و شاید به خسه فرصت نمی‌دهد. حتی مصدومیت گرث بیل که باعث شد خسه چند بازی فرصت حضور در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها را به دست آورد هم نتوانست به او کمک کند نظر سرمربی اسپانیایی‌اش را جلب کند.
خسه در این فصل 7 بازی برای رئال انجام داده اما در هیچ یک از آنها 90 دقیقه تمام در میدان حضور نداشته است. در همین حال نشریه استار انگلیس نوشته است که تعدادی از تیم‌های لیگ برتر خواهان جذب خسه هستند و در میان آنها ظاهراً‌ آرسنال مشتاق‌تر است و قصد دارد با ارائه پیشنهاد 30 میلیون یورویی به رئال این بازیکن 22 ساله را جذب کند، رقمی که می‌تواند فلورنتینو پرس را به فکر فرو ببرد و موضع قبلی او را که گفته بود محصول آکادمی رئال‌مادرید را نمی‌فروشد، تغییر دهد.
آرسنال که در حال حاضر به طور مشترک با من‌سیتی صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ‌برتر است بعد از مصدومیت دنی ولبک، تئو ولکات، آرون رمزی و جک ویلشر با کمبود نیروی هجومی مواجه شده است و با توجه به این وضعیت بعید نیست که  با بازگشایی پنجره نقل‌و‌انتقالات در ماه ژانویه، ادعای نشریه استار درست از آب درآید.
     
آی اسپورت
2015-11-11 18:08:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر