فهرست
اتفاق ویژه:  تمدید قرارداد مسن‌ترین فوتبالیست جهان
اتفاق ویژه: تمدید قرارداد مسن‌ترین فوتبالیست جهان

اتفاق ویژه: تمدید قرارداد مسن‌ترین فوتبالیست جهان

آی اسپورت- کازیوشی میورا، مهاجم پیشین تیم ملی ژاپن که در حال حاضر مسن‌ترین فوتبالیست حال حاضر جهان است، قرارداد خود را برای یک‌سال دیگر با یوکاهاما اف‌سی تمدید کرد. به این ترتیب این فوتبالیست 48 ساله که فوتبال حرفه‌ای خود را از سال 1986 آغاز کرده در تولد 49 سالگی‌اش در ماه فوریه 2016 همچنان در حال بازی کردن خواهد بود. باشگاه دسته دومی یوکاهاما اف‌سی در ساعت 11:11 امروز (چهارشنبه) و در تاریخ 11 نوامبر از ماه یازدهم میلادی خبر تمدید قرارداد مهاجم شماره «11» خود را اعلام کرد.
میورا که در 89 بازی ملی 55 گل برای سامورایی آبی به ثمر رسانده است، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری «کیودو» گفت: از اعضای باشگاه یوکاهاما و تمامی هوادارانی که همیشه از من حمایت کرده‌اند، تشکر می‌کنم. از این پس هم به تلاشم ادامه خواهم داد و هر آنچه که از دستم بربیاید را برای تیم انجام خواهم داد.
کازیوشی میورا که سابقه بازی مقابل تیم ملی ایران را هم دارد در ماه ژوئن با گلزنی مقابل یکی از تیم‌های «جی‌لیگ 2» در سن 48 سالگی نام خود را به عنوان مسن‌ترین گلزن تاریخ فوتبال باشگاهی ژاپن به ثبت رساند.
مهاجم پیشین تیم ملی ژاپن که در فصل جاری در 16 بازی سه گل برای یوکاهاما اف‌سی به ثمر رسانده، سابقه بازی برای سانتوس برزیل و جنووای ایتالیا را هم در کارنامه‌اش دارد.
     
آی اسپورت
2015-11-11 18:09:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر