فهرست
گزارش ویژه: مجمع بیکارهای منتقد کی‌روش!
گزارش ویژه: مجمع بیکارهای منتقد کی‌روش!

گزارش ویژه: مجمع بیکارهای منتقد کی‌روش!

آی اسپورت- درست بعد از حذف تیم ملی از مرحله گروهی جام جهانی، بچه های کارلوس کی‌روش در بین فوتبالی های ایران بازنده سربلند خوانده می شدند و در شکست شان برابر نایب قهرمان دنیا، غروری بود که در خیلی از پیروزی های تاریخ وجود نداشت. اینجا تقریبا همه به استقبال تیم رفته بودند و مشغول ستایش از تلاش شکوهمند و بازی های منطقی بازیکنان بودند اما گروه دیگری نیز وجود داشتند که در همه روزهای بعد از پایان کار تیم ملی در جام جهانی، مشغول بیانیه نویسی علیه سرمربی تیم بودند. آن ها، قبل از جام توی استودیوی شبکه دو تلویزیون، مشغول ریشخند زدن به تیمی بودند که قرار است به سلاخ خانه مسی-دی ماریا-آگرو قدم بگذارد و بعد از مسابقه بزرگ، وقتی که احسان حاج صفی آرژانتینی ترین بازیکن زمین بود، هنوز داشتند از بازنده دلربای بلوهوریزونته ایراد می گرفتند. 
یک سال و چند ماه بعد از بیانیه های کانون مربیان، بعد از همه جملاتی که درست در نقطه مقابل «چقدر خوبیم ما»ی فردوسی پور قرار داشتند، بعد از تلاش برای تخریب سرمربی تیم ملی در جهت باز شدن پای مربیان داخلی به تیم،، حالا اعضای هیات مدیره کانون مربیان کجا هستند؟ حسین فرکی، مهم ترین عضو این کانون بوده که به تازگی از نیمکت تیمش برکنار شده است. جلال چراغپور بعد از مدت کوتاهی جضور در سطح اول فوتبال به خاطر حضور غم انگیز در نود، دوباره به حاشیه رانده شده و دیگر هیچ تیمی حاضر نیست به محمد مایلی کهن به عنوان سرمربی اعتماد کند. منصور ابراهیم زاده بعد از ناکامی در پیکان، به هیچ تیمی نرفته و تمام سهم دکتر ذوالفقارنسب از فوتبال نیز، حضور در برنامه های ورزشی تلویزیون است. بهمن فروتن، ناصر ابراهیمی و رسول کربکندی نیز دیگر حتی در تلویزیون فرصتی برای ابراز وجود ندارد. آخرین نفر، حمید درخشان است که احتمالا بعد از اتفاقات فصل گذشته پرسپولیس، دیگر از دسته های پایین تر هم پیشنهاد دریافت نخواهد کرد. از 9 مربی عضو در هیات مدیره کانون مربیان، هیچکدام در تیم های لیگ برتری سمتی ندارند! تمامِ سال برای آن ها وقتِ آزاد تلقی می شوند و عجیب نیست که این گروه کهکشانی، فرصت داشته باشند تا در 24 سال آینده، سطر به سطر،به این دغدغه بپردازند که تیم ملی مثل 24 سل قبل فوتبال بازی می کند. تردیدی وجود ندارد که عملکرد سرمربی تیم ملی و بخش از مصاحبه های تند او، قابل نقد باشند اما به نظر می رسد تلاش برای تخریب سرمربی و علنی کردن تقابل با او به جای نقد، آورده های خاصی برای کانون مربیان فوتبال ایران نداشته است. کانونی که حالا دیگر، اعضای هیات مدیره اش به جای تصاحب نیمکت تیم ملی، باید در رویایی به دست آوردن نقشی کوچک، در باشگاه های لیگ برتری باشند. کانون مردانی که فعلا تنها شغل رسمی‌شان، انتقاد از سرمربی تیم ملی است. کدخبر:9405 
  ۲  
آی اسپورت
2015-11-11 19:37:48
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۵۶
ببخشید ابراهیم زاده کی انتقاد کرد؟؟
رضا
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۲۱
این نتایج کیروش رو یه ایرانی گرفته بودن همین سایت ها و تلویزیون اعدامش میکردن. اکثر سایت های ورزشی و صدا و سیما پشت کیروش هستن. پس طبیعیه سایتتون هم به مسخره کردن بپردازه فقط.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر