فهرست

گزارش روز: کلوپ و هشتمین اخراج دوران مربی گری

آی اسپرت- یورگن کلوپ یکی از مربیان جوان و کار بلد فوتبال جهان است که شایستگی های فنی خود را در بوندس لیگا و لیگ قهرمانان به اثبات رسانده اما او همانگونه که بار فنی اش موجب شهرتش شده در زمینه ی جنجال آفرینی هم شهره ی عام و خاص است.

یورگن کلوپ پس از اعتراض های مکرر خود در دیدار برابر مونشن گلادباخ بار دیگر از زمین بازی اخراج شد تا برای هشتمین بار در دوران حرفه ای مربی گری اش سوت پایان بازی را از سکوها بشنود.

داور این بازی دنیز آیتیکن در مورد اخراج کلوپ به بیلد می گوید:" همه چیز را در گزارش داوری نوشته ام او در این بازی بارها و بارها نسبت به داوری بی ادبانه رفتار کرد."

البته مربی 46 ساله ی دورتموندی ها سوابق زیادی در این زمینه دارد او چهار بار در بوندس لیگا از کناره ی زمین اخراج شده و همین پرونده ی خراب موجب شده تا کمیته ی انضباطی فدراسیون فوتبال آلمان با دقت بیشتری به بررسی پرونده ی او بپردازند.

کلوپ در مورد اخراجش می گوید:" داور چهارم من را اخراج کرد فقط گفتم که چرا داور در این شرایط زیاد از سوت خود استفاده می کند." یوآخیم واتسکه که احتمال تعلیق مربی تیم را زیاد می بیند به بیلد گفت:" باید از کلوپ دفاع کنم او هیچ کار اشتباهی انجام نداده من می خواهم که او روی نیمکت دورتموند در بازی های بعدی بنشیند کاری که کلوپ انجام داد بدتر از آنچه 17 مربی دیگر انجام می دهند نیست."

کلوپ در بوندس لیگا یک و دو چهار بار از زمین اخراج شده (یک بار با ماینتس و سه بار با دورتموند) او همچنین در دی اف بی پوکال هم مقابل دوسلدورف سابقه ی اخراج از زمین را دارد. او در دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل ناپولی نیز با انجام حرکاتی عجیب از زمین اخراج شد.


دیدار برابر ناپولی و اعتراض به داور چهارم


و فریادهای معروف کلوپ داور چهارم را شوکه می کند
     
آی اسپورت
2014-03-17 18:28:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر