فهرست
سابه یا: مسی به روزهای اوجش برگشته است
سابه یا: مسی به روزهای اوجش برگشته است

سابه یا: مسی به روزهای اوجش برگشته است

آی اسپورت- الخاندرو سابه یا، سرمربی تیم ملی آرژانتین، لیونل مسی، ستاره تیمش، را به دلیل بازی های خوب اخیرش و شکستن رکورد گلزنی باشگاه بارسلونا، مورد ستایش قرار داد.

مسی با سه گلی که در دیدار شب گذشته مقابل اوساسونا به ثمر رساند، به بهترین گلزن تاریخ بارسا تبدیل شد و سابه یا از اینکه کاپیتان تیمش بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت، بهتر وبهتر می شود، خوشحال است.

او به سایت گل گفت:" همیشه فکر می کنید که برای او سخت است که بهتر از این شود یا اینکه همین سطح را حفظ کند. کسی نمی داند حد توانایی های بازیکنی مانند مسی چیست."

مسی در ماه های پایانی سال 2013، به دلیل آسیب دیدگی، نزدیک به دو ماه از میادین دور بود اما سابه یا معتقد است که او رفته رفته به بهترین فرمش برگشته است.

" مصدومیت های او روی فرمش تاثیر گذاشت. او به دلیل مشکلات فیزیکی، پیش فصل خوبی هم نداشت.

او اکنون کاملا بهبود پیدا کرده و دوباره خیلی خوب کار می کند. او مقابل منچسترسیتی هم توانایی های فوق العاده اش را نشان داد."

سابه یا در مورد نقش مسی در تیم ملی آرژانتین صحبت کرد و تاکید کرد که باید به این مهاجم گلزن، آزادی بیشتری داد.

" باید به مسی در زمین آزادی داد. می توانید به او بگویید که در کارهای دفاعی بیشتر حضور داشته باشد اما در بعضی مقاطع از بازی. مسئله مهم این است که وقتی توپ را به او می رسانید، کاملا آماده و سرحال باشد.

مسی این آزادی را دارد که در تمام زمین جابجا شود و به هر جایی که احساس می کند راحت تر است، برود. او می تواند در هر جایی که فکر می کند بهتر است، صاحب توپ شود.

جدا از اینکه او چقدر بازیکن خوب یا فوق العاده ای است، نیاز به حمایت دارد.

اگر تیم متوازن نباشد، شرایط برایش بسیار دشوار می شود. برای قهرمانی در جام جهانی نیاز به یک تیم منسجم دارید."

     
آی اسپورت
2014-03-17 18:45:25
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر