فهرست

انتقاد نرم هدایتی از برانکو: چرا صادقیان را نخواستی؟

آی اسپورت - دو شب قبل هدایتی در شام مشترک با برانکو که یکی از دوستان مشترک در یکی از رستوران‌های محله یوسف‌آباد تهران ترتیب داده بود با او دیدار کرد. در این شام مشترک البته محسن بنگر و رضا نورمحمدی دو کاپیتان پرسپولیس به علاوه رضا چلنگر همراه همیشگی برانکو هم حضور داشتند.
 در این ملاقات دوستانه هدایتی کلی از برانکو تعریف کرد و گفت چون می‌دانسته که پرسپولیس با دانش و توانایی‌های این مربی قهرمان می‌شود اصرار به جذبش داشته است. جالب اینکه هدایتی در این دیدار به برانکو گفته اگر باشگاه بقیه پول قراردادش را نداد نگران نباشد چون او می‌تواند این مشکل را حل کند.
 عابربانک پرسپولیسی‌ها که هر چند وقت یک بار برای نزدیک شدن به پرسپولیس خیز بلندی برمی‌دارد، در این گفتگوی صمیمی جدا از هندوانه قرار دادن زیر بغل پروفسور یک انتقاد نرم و دوستانه هم از برانکو داشته است.
 هدایتی خطاب به سرمربی پرسپولیس گفته چرا پیام صادقیان را  نخواسته و این بازیکن از پرسپولیس جدا شده است. جالب اینکه فصل قبل و در چند هفته پایانی که صادقیان شرایط بسیار بدی داشت گفته می‌شد برانکو تحت تاثیر سفارش‌های هدایتی به صادقیان بازی می‌دهد که در چند نوبت از جمله دیدار با سپاهان و لخویا در قطر این مساله (حضور صادقیان در زمین به عنوان بازیکن تعویضی) به ضرر پرسپولیس تمام شد و کم‌کاری‌های پیام باعث شد برانکو  تیمش شکست‌های تلخی را تجربه کنند.

منبع: ایران ورزشی
کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-12 10:24:40
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸
پیام قلیونی....
گتاب سیتی
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸
پیام قلیونی....
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۴۲
منبع:حروم خورای کیسه ورزشی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر