فهرست
گزارش روز: رئال مادرید – شالکه؛ تحت تاثیر ال کلاسیکو
گزارش روز: رئال مادرید – شالکه؛ تحت تاثیر ال کلاسیکو

گزارش روز: رئال مادرید – شالکه؛ تحت تاثیر ال کلاسیکو

آی اسپورت- گلباران شالکه در گِلزن کرشن این اجازه را به کارلو انچلوتی سرمربی رئال مادرید می دهد که برای بازی برگشت در روز سه شنبه ، به ترکیب همیشگی خود دست برده و به بازیکنان اصلی خود استراحت بدهد .با توجه به بازی بسیار حساس با بارسلونا در یکشنبه اینده منطقی است که انچلوتی تصمیم به این کار بگیرد . 

محتمل است که انچلوتی به 7 بازیکن خود که در مقابل مالاگا به میدان رفتند، در مقابل شالکه استراحت بدهد.بدون شک سرمربی ایتالیایی اولین تغییر را در خط دروازه خواهد داشت. جاییکه کاسیاس،پست خود را از دیه گو لوپز باز پس خواهد گرفت. در خط دفاع مطمئنا راموس پس از غیبت مقابل مالاگا ، بازی خواهد کرد.په په نیمکت نشین خواهد شد و واران ، راموس را همراهی خواهد کرد. با مصدومیت آربلوآ ، بنظر کارواخال نیز برای دور ماندن از مصدومیت احتمالی بازی نخواهد کرد و بدین ترتیب ، ناچو محتمل ترین گزینه برای دفاع راست است.در دفاع چپ،کوئنترائو جایگزین مارسلو خواهد شد.

در خط میانی بنظر ژابی الونسو و دی ماریا غایب خواهند بود .دی ماریایی که سرانجام علی رغم میل باطنیش مجبور به بازی در مقابل مالاگا شد و البته اخطاری نگرفت و در الکلاسیکو حاضر خواهد بود. اییارامندی و مودریچ همراه با ایسکو مهره های اصلی خط میانی خواهند بود. ایده اولیه حضور یک نیمه ای مودریچ است . بطوریکه قرار است در نیمه دوم کاسمیرو بجای وی وارد بازی شود. در خط حمله رونالدو صد درصد حاضر خواهد بود و انچلوتی قصد استراحت دادن به وی را ندارد.در کنار او موراتا یا خسه بازی خواهند کرد.بیل نیمکت نشین و بنزما هم بدلیل مصدومیت غایب است. 

بدین ترتیب تنها سه بازیکن همیشه ثابت را در مقابل شالکه خواهیم دید.

راموس که پس از دور ماندن از ترکیب بازی با مالاگا بدلیل 5 اخطاره بودن یکبار دیگر برمی گردد و با واران زوج خط دفاعی خواهند بود. مودریچی که یک نیمه بازی خواهد کرد و کریستیانو رونالدویی که به هیچ وجه دوست ندارد حتی یک بازی را هم از دست بدهد. بهترین راه استراحت دادن به رونالدو فقط و فقط بازی دادن به اوست.رونالدو با نیمکت نشینی کاملا بیگانه است و دوست دارد در هر مسابقه ای حضور داشته باشد و گلزنی کند.از طرفی شالکه حریف مناسبی برای افزایش امار گلزنی رونالدو نیز به شمار می رود. چه بسا که حضور رونالدو و گلزنی اش با رکورد شکنی در چمپیونز لیگ توام شود که قبل از بازی برابر بارسلونا باعث افزایش روحیه وی نیز خواهد شد. به انتظار بازی فردا می نشینیم.

 

لوئیز کالدرون- روزنامه مارکا

ترجمه : رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-03-17 18:55:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر