فهرست
ادینیو: امسال به تراکتور برنمی‌گردم / مسعود و اشکان داداش‌های من هستند
ادینیو: امسال به تراکتور برنمی‌گردم / مسعود و اشکان داداش‌های من هستند

ادینیو: امسال به تراکتور برنمی‌گردم / مسعود و اشکان داداش‌های من هستند

آی اسپورت- لوسیانو ادینیو، آقای گل فصل قبل تراکتورسازی که در حال حاضر در تیم السیلیه بازی می‌کند، شایعه بازگشتش به تبریز را رد کرد. ادینیو که هنوز محبوب تراکتوری‌هاست و هواداران علاقه زیادی به او دارند، این روزها برای استراحتی کوتاه به دبی سفر کرده است. او این گفتگو را از طریق تلگرام با روزنامه همشهری ورزشی انجام داده است.


شرایط در قطر خوب پیش می‌رود؟
در قطر همه چیز خوب است و تمام امکانات وجود دارد. در این کشور پول خوبی می‌دهند و من مشکلی ندارم اما سطح فوتبال این کشور پائین است و فقط از لحاظ کیفیت فوتبالی خوب نیست. مسلما ایران از لحاظ فوتبالی بهتر است و با حضور تماشاگران هم فوتبال جذاب‌تر می‌شود. در قطر نهایتا 10تا 20نفر فوتبال تماشا می‌کنند اما در ایران چند هزار نفر به بازی جذابیت می‌دهند.


فکر می‌کنی بتوانی در لیگ قطر گل‌های بیشتری بزنی؟
من تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم گل‌های بیشتری بزنم. مطمئن باشید بیشتر گل می‌زنم چون هدفم گلزنی است و هرجا باشم می‌خواهم خودم را نشان بدهم.


بازی‌های تراکتور را دنبال می‌کنی؟
بله؛ من بازی‌های تراکتورسازی را دنبال می‌کنم و خوشحالم که این تیم به مرحله بعدی جام حذفی صعود کرده. من این تیم را دوست دارم و از خوشحالی هواداران این تیم خوشحالم و دوست دارم تراکتور قهرمان شود.


شایعه شده قرار است به تراکتور برگردی؟
من یک سال قرارداد دارم و برای السیلیه بازی می‌کنم. در این فصل می‌خواستم بمانم اما نشد. برای فصل بعد هم چیزی مشخص نیست و همه چیز 50-50است و هنوز تصمیم نگرفتم اما یک روزی به تراکتور برمی‌گردم چون عاشق طرفداران این تیم هستم.


چرا به اردوی تیم ملی امید ایران در دبی رفتی؟
ما 4روز استراحت داشتیم و به همین دلیل به دبی رفتم. من در دبی دوستم شاهین ثاقبی را دیدم و خوشحال شدم. من و او به یاد خاطرات خوب در تراکتور در فصل قبل حرف زدیم.


در قطر با بازیکنان ایران در تماس هستی؟
بله؛ من ایرانی‌ها را می‌بینم و خوشحال می‌شوم که بازیکنانی مانند نوری، شجاعی و د‍ژاگه در قطر بازی می‌کنند؛ آنها داداش‌های من هستند.


9411
     
آی اسپورت
2015-11-12 13:15:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر