فهرست
استیلی: خنده‌های کی‌روش توهین به ایرانی‌ها بود
استیلی: خنده‌های کی‌روش توهین به ایرانی‌ها بود

استیلی: خنده‌های کی‌روش توهین به ایرانی‌ها بود

آی اسپورت- حمید استیلی، سرمربی ملوان امیدوار است که مشکلات مالی تیمش هرچه زودتر برطرف شده و این موضوع در نتایج آنها تأثیرگذار نباشد. استیلی در مورد وضعیت ملوان، آینده این تیم، وضعیت تیم ملی و مسائل مختلف دیگر صحبت کرده است.
 
شرایط فعلی ملوان چطور است؟
اینجا به ‌دلیل بارندگی‌های زیاد با وضعیت خاصی تمرین می‌کنیم. کار سخت است، ولی سعی می‌کنیم تمرینات را به ‌صورت منظم پشت‌سر بگذاریم تا آماده شروع لیگ شویم. در حال حاضر مازیار زارع و صادق محرمی مصدومان تیم هستند و فرزاد حاتمی و رافخائی هم در تمرینات آسیب ‌دیده‌اند. کادر پزشکی تلاش می‌کند تا آنها به شرایط بازی برسند.
 
در مورد مشکلاتی که هواداران ملوان مدتی پیش به ‌وجود آوردند چه صحبتی دارید؟
به هر حال آنها ملوان را دوست دارند و ما هم به عشق هواداران ملوان کار می‌کنیم. آنها درک می‌کنند که چه شرایط سختی داریم. ما واقعا بدون امکانات این نتایج را گرفتیم و عملکرد ملوان بد نبوده است. ما با تیم سوم جدول فقط دو امتیاز فاصله داریم. شرایط حتی می‌تواند بهتر از این شود.
 
چرا با وجود قول‌های متعدد باشگاه، مشکلات مالی هنوز حل نشده است؟
این موضوع در تمرکز بازیکنان تأثیر می‌گذارد. آنها واقعا تعصب خاصی به ملوان دارند و در آخرین بازی تیم دیدید که چگونه در آن زمین جنگیدند و دویدند. باشگاه قول داده که ظرف چند روز آینده قسمتی از مشکلات مالی را برطرف کند. خیلی از تیم‌ها مشکلات مالی دارند ولی شرایط ملوان خاص است، چون این تیم در سال‌های گذشته هم با مشکل مواجه شده است.
 
به نظر شما چه تیمی مدعی قهرمانی است؟
قضاوت کردن در این مورد خیلی سخت است و از حالا نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد. فاصله تیم‌ها به هم نزدیک است و باید تا نیم‌فصل دوم صبر کنیم.
 
در مورد تیم ملی صحبت کنید. آیا انتقادهایی که از لیست اخیر کارلوس کی‌روش صورت گرفته، منطقی به‌ نظر می‌رسد؟
کی‌روش مربی قابل احترامی است ولی خیلی مهم است که او با مربیان لیگ برتر تعامل داشته باشد. دعوت کردن بازیکنی که در باشگاه خودش به ‌دلیل بی‌انضباطی کنار گذاشته شده، بزرگ‌ترین توهین به مربی آن باشگاه است. وقتی یک بازیکن از تیمش کنار گذاشته می‌شود، نباید به تیم ملی دعوت شود و حتی این می‌تواند بی‌احترامی به مربیان باشد. حداقل افشین پیروانی و مارکار آقاجانیان که در کنار کی‌روش هستند باید این مسائل را به او گوشزد کنند.
 
در مورد اختلاف‌های کی‌روش با اسدی چه صحبتی دارید؟
وقتی خنده‌های کی‌روش را در برنامه90 دیدم خیلی ناراحت شدم. این خنده‌ها بی‌احترامی به مردم ایران و فوتبال ما بود. ما انتظار داریم کی‌روش صبورتر از این باشد و این‌طور حرف نزند. به هر حال دبیرکل فدراسیون، جایگاه خودش را دارد.
 
9411
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-12 13:34:17
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۳:۵۸
شما چرا زمانیکه علی کریمی توسط ژوزه از تیم کنار گذاشته شد به دلیل بی انضباطی ولی توسط کی روش به تیم ملی دعوت میشد چیزی نگفتی جناب استیلی
محمد
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۵:۲۲
شما به فکر این باش که یه تیم دیگه نابود کنی
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۸:۱۴
درود بر تو حمیدخان. بخدا بحث کیروش رنگی نیست واقعا گاهی توهین میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر