فهرست
انصاری‌فر: امکانات صفر است، کار سختی داریم/ یونان آخرِ آرزوهای من نیست
انصاری‌فر: امکانات صفر است، کار سختی داریم/ یونان آخرِ آرزوهای من نیست

انصاری‌فر: امکانات صفر است، کار سختی داریم/ یونان آخرِ آرزوهای من نیست

آی اسپورت- کریم انصاری‌فرد بعد از 8ماه دوری از تیم ملی دوباره در جمع ملی‌پوشان حاضر است تا خودش را برای 2بازی مقابل ترکمنستان و گوام آماده کند. انصاری‌فرد شرایط خودش و تیم ملی را مطلوب توصیف می‌کند. حرف‌های شماره 10 تیم ملی را می‌خوانید.
 
وضعیت فعلی تیم ملی چطور است؟
شرایط خوبی داریم. تیم ملی همیشه به بازیکنان روحیه می‌دهد و این خودش موضوع مهمی است. اینجا همه انگیزه دارند و رقابت هم بین بازیکنان بسیار فشرده است.
 
مثل اینکه در خط حمله رقابت خیلی شدید است و هیچ‌کس از فیکس بودنش مطمئن نیست؟
فرقی ندارد و در همه پست‌ها رقابت وجود دارد. در خط حمله هم رقابت هست؛ تیم ملی واقعا مهاجمان خوبی دارد. داشتن این همه مهاجم خوب اصلا بد نیست. دست سرمربی هم باز است.
 
در بازی با ترکمنستان و گوام غایبان زیادی داریم. هر چند این بازی‌ها آسان است ولی غیبت بازیکنان مشکل‌ساز نخواهد شد؟
در فوتبال هیچ بازی آسانی وجود ندارد و تمام مسابقات سخت هستند. هر بازیکنی در تیم ملی ارزش خودش را دارد و سرمربی هم روی نفراتش حساب باز می کند. کی‌روش تیم خوبی درست کرده و امیدوارم که در این 2بازی نتیجه بگیریم.
 
در این مدت تعدادی از بازیکنان تیم ملی از کمبود امکانات و عدم برگزاری اردوها و بازی‌های تدارکاتی قوی، انتقاد کردند. در این خصوص چه صحبتی داری؟
به هر حال این چیزها وجود دارد و نمی‌توان چیزی را کتمان کرد. ما در آسیا حریفان پرقدرتی داریم و اگر از این مرحله عبور کنیم در مرحله بعدی باید با قدرت‌های فوتبال آسیا روبه‌رو شویم. در حال حاضر امکانات تیم ملی صفر است و با این وضعیت کار خیلی سختی داریم. مردم از تیم ملی انتظار نتیجه‌گیری دارند و امیدوارم در آینده وضعیت بهتر شود.
 
در مورد خودت صحبت کن. از اینکه بعد از 8ماه به اردوی تیم ملی اضافه شدی چه احساسی داری؟
ما در این 8ماه فقط 2 اردو داشتیم. به هر حال من 6سال است که در تیم ملی حضور دارم و گاهی اوقات پیش می‌آید که در بعضی اردوها غایب باشم. این موضوع در مورد دیگر بازیکنان هم وجود دارد. من در فوتبال حرفه‌ای وارد یک چالش جدید شدم که آن هم حضور در لیگ یونان بود. خدا را شکر که عملکرد خوبی داشتم و الان هم خوشحالم که در اردوی تیم ملی هستم.
 
فکر می‌کنی در ترکیب ثابت تیم ملی قرار بگیری؟
من در بهترین شرایط قرار دارم ولی کی‌روش تصمیم‌گیرنده است. برای بازی کاملا آماده هستم.
 
در فوتبال یونان دنبال چه هدفی هستی؟
من دنبال پیشرفت هستم. اینجا می‌توانم خودم را نشان دهم و شرایط بهتری پیدا کنم. یونان آخر آرزوهای من نیست و مطمئن باشید که در اروپا دنبال اهداف مهم‌تری هستیم. حالا باید دید در آینده وضعیت چگونه پیش خواهد رفت ولی شک نکنید که دنبال موفقیت‌های بزرگ‌تر هستم.
 
لیگ ایران را دنبال می‌کنی؟
واقعیت این است که وقت نمی‌کنم زیاد بازی‌ها را ببینم ولی سعی می‌کنم اخبار لیگ را دنبال کنم.

منبع: همشهری ورزشی

9411
     
آی اسپورت
2015-11-12 14:43:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر