فهرست
چرا بازیکن جوان استقلال مورد غضب مظلومی قرار گرفت؟
چرا بازیکن جوان استقلال مورد غضب مظلومی قرار گرفت؟

چرا بازیکن جوان استقلال مورد غضب مظلومی قرار گرفت؟

آی اسپورت - ماجرا به فردای دربی برمی‌گردد؛ بهنام برزای که برابر سپاهان عملکرد خوبی برجای گذاشته و موفق به گلزنی شده بود، برابر پرسپولیس فرصت حضور در میدان را از سوی پرویز مظلومی پیدا نکرد و 90 دقیقه روی نیمکت ذخیره‌ها نشست. او که از این مسئله زیاد رضایت نداشت، سعی کرد ناراحتی‌اش را نشان ندهد اما این اتفاق رخ نداد و تمام آنهایی که در رختکن آبی‌پوشان حضور داشتند، با چشمان خود دیدند او ناراحت است.
در تمرین فردای دربی، بهنام برزای به مربی استقلال اعلام می‌کند عضله پشت پایش درد می‌کند و از روز بعد در تمرین شرکت می‌کند. این تمرین نکردن خیلی سریع شایعه‌ای بزرگ را به همراه داشت. شایعه‌ای که به گوش مربیان استقلال رسید و آنها را عصبانی کرد. شایعه فوق این بود: «برزای خودش را به آسیب‌دیدگی زده تا تمرین نکند!» همین شایعه کافی بود تا پرویز مظلومی برای دیدار با فولاد خوزستان روی نام برزای قلم قرمز بکشد و او را از لیست 18 نفره خط بزند.
برزای جوان که فهمیده بود کادر فنی تیمش با یک سوءتفاهم روبه‌رو شده، به همراه وحید طالب‌لو نزد مظلومی رفت و پس از عذرخواهی توضیحاتی را به سرمربی‌اش داد. او گفت:‌ «من از ناحیه عضله پشت پا درد شدید داشتم. با توجه به اینکه تمرین فردای دربی ریکاوری بود، خیال می‌کردم تمرین کردنم زیاد اهمیت ندارد و از روز بعد تمرینات جدی‌ام را از سر می‌گیرم. من از بازی نکردن در دربی هم ذره‌ای ناراحت نبودم چرا که برای من موفقیت استقلال از هر چیز مهمتر است.
هر وقت بازی کرده‌ام، با تمام وجود در خدمت تیم بوده‌ام و هر وقت بازی نکرده‌ام، دوست داشتم تیم موفق باشد. همه ماجرا این بود و امیدوارم سوءتفاهمات برطرف شده باشد.» مظلومی نیز حرف‌های برزای را قبول کرد و به او گفت: «تو جوان و آینده‌دار هستی. برو و از مسائل حاشیه‌ای دوری کن.»

منبع: خبر ورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2015-11-12 14:55:06
نظر دهید

۱ نظر
مشروح
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
مظلومی زورش به برزای می رسه ولی به کرار نه!!! عجب کاریزمایی واقعا" !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر