فهرست
دیسلایک: سکوهای زردِ تیم ملی!
دیسلایک: سکوهای زردِ تیم ملی!

دیسلایک: سکوهای زردِ تیم ملی!

آی اسپورت- بازی در زمین تیم های ملی کشورهای عربی، همیشه برای ایرانی ها یک تجربه سردردآور بوده است. تجربه سخت مواجهه با بلندگوهایی که استادیوم را تبدیل به محلی شبیه بازار می کنند تا تعداد کم تماشاگران به چشم نیاید. این رفتار زشت و عجیب، همیشه محل اعتراض بازیکنان ایرانی بوده اما حالا در استادیوم های ایران نیز پیاده می شود. بعد از حضور پررنگ میکروفون ها در لیگ جهانی والیبال، حالا در استادیوم فوتبال آزادی نیز نوبت به جولان میکروفون ها رسیده است تا همچنان در فوتبال ایران، بوقچی ها مجهز از داورها باشند! 
در کنار استفاده مکرر و اعصاب خرد کن از بلندگوها و تکیه به بوقچی های کم سوادی که از عوامل مهم فراری شدن مردم از استادیوم ها هستند، رفتار عجیب دیگری نیز در بازی های اخیر باشگاهی و ملی، در آزادی مشاهده شده است. رفتاری که در آن، درست بعد از تشویق هادی نوروزی در آزادی، نوبت به تشویق ناصر حجازی می رسد تا قرمزها و آبی ها  در زمینه تشویق چهره های از دست رفته، یک یک مساوی شوند!  احتمالا با دنبال شدن این رقابت زرد و باورنکردنی، از دقیقه 24 تا دقیقه 90 هر بازی، باید شاهد تشویقِ همه چهره های از دست رفته فوتبال ایران باشیم. این اتفاق، نشان می دهد هنوز هم هیچ پدیده ای در ایران نمی تواند از دسترس ابتذال دور بمانند و هنوز هم ما، دست های مصیبت را رها نمی کنیم. 
  ۳  
آی اسپورت
2015-11-12 17:01:45
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۱۹:۴۲
عجب! تشویق نوروزی زرد نیست اما تشویق ناصر حجازی زرده؟ واقعا خجالت اوره که نویسنده این مطلب بازم عقده گشایی کرده علیه استقلال و استقلالی ها
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
بله دیگه. تا وقتی که هادی نوروزی اسمش برده بشه ایرادی نداره اما سکوها حق ندارن اسم حجازی و مظلومی رو بیارن
-
پنجشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴، ۲۱:۰۳
بیشرف دهنتو ببند لطفا. با تشکر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر